Kapracim par 100 eiro kukuļa pieņemšanu piemēro piespiedu darbu uz 100 stundām

Prokuratūra kādam kapracim piemērojusi 100 stundu piespiedu darbu par prettiesiska labuma pieņemšanu 100 eiro apmērā, aģentūru LETA informēja Latvijas prokuratūrā.

2021. gada 26. augustā 18:35

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs 13. augustā lūdz prokuratūru uzsākt kriminālvajāšanu pret kādu Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Kapsētu pārvaldes kapraci par nozieguma, kas paredzēts Krimināllikuma 326.2 panta pirmajā daļā, izdarīšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts institūciju dienestā pastrādāto noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurors 23. augustā kapraci sauca pie kriminālatbildības par to, ka viņš, būdams Rīgas pašvaldības iestādes darbinieks, pieņēma 100 eiro par darbību labuma devēja interesēs, proti, kapa izrakšanu laikā un veidā, kā to vēlējās mirušās personas radinieks.

Apsūdzētais pilnībā piekrita viņam inkriminētā nozieguma apjomam un juridiskajai kvalifikācijai, kā arī atzina savu vainu nozieguma izdarīšanā un to nožēloja.

Apsūdzētajam piemērots prokurora priekšraksts par sodu, nosakot piespiedu darbu uz 100 stundām.

Prokuratūra aicina sabiedrību gadījumā, ja par kādas legālas darbības izdarīšanu tiek pieprasīts vai pieņemts prettiesisks labums, informēt par to tiesību aizsardzības iestādes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm