tv3.lv

“Ko tu tur rausties?” Policistiem ar elektrošoku nākas savaldīt ļoti “iekarsušu” zagli

Rīgā, Pārdaugavas ielās, policistiem nācās ķerties pie elektrošoka pistoles, lai nomierinātu kādu ļoti agresīvu zagli.

2020. gada 16. martā 21:26

Ap plkst. 4.00 garāmbraucošo policijas ekipāžu Lapu ielā apturējusi kāda sieviete, kura pastāstījusi, ka viņas veikaliņā paviesojušies bezkaunīgi zagļi, kas, pārlecot pāri letei, bija nozaguši cigarešu iepakojumu. Abi aizmukuši tikai pirms pavisam īsa mirkļa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saņemot informāciju, policisti nekavējoties devās apsekot tuvāko apkārtni un pamanīja divas personas, kas atbilst sievietes iepriekš sniegtajam aprakstam. Abi aizvesti atpakaļ uz notikuma vietu, un pārdevēja vienu no viņiem atpazina. Pārrunu laikā jaunais vīrietis gan kategoriski noliedza jebkādu saistību ar notikušo, tomēr procesa ietvaros viņš iesēdināts patruļas auto un negaidot uzbruka vienam no policistiem, iesitot viņam pa žokli.

Pēc šāda pavērsiena agresīvais jauneklis nonācis aiz restēm. Tāpat aizturēts arī viņa draugs, kurš, kā izrādās, zādzības brīdī bija stāvējis uz vakts, lai pārliecinātos, ka neviens neredz notiekošo. Abi vīrieši nogādāti Valsts policijas iecirknī, kur ierosināti divi kriminālprocesi. Un jāteic, ka zādzība šajā stāstā ir vien tīrais sīkums, ja to salīdzina ar uzbrukumu policijas darbiniekam.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm