tv3.lv

Konflikta laikā Ludzā nogalināts vīrietis

Konflikta laikā Ludzā ir nogalināts vīrietis un saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess, bet iespējamā vainīgā persona aizturēta, informēja Valsts policijā (VP).

2021. gada 23. februārī 16:30

Šā gada 20.februārī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas likumsargi saņēma informāciju, ka Ludzā, kādā privātmājā, ir atrasts 1966.gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veicot operatīvos pasākumus, par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kuru rezultātā iestājās cietušā nāve, likumsargi 21.februārī aizturēja 1964.gadā dzimušu vīrieti. Tika noskaidrots, ka pēc kopīgas alkohola lietošanas, iespējamā vainīgā persona, dusmu uzplūdā, cietušajai personai vairākās reizes iesita ar dūri pa seju, pēc kā veic vairākus sitienus pa cietušā galvu un ķermeni, kā rezultātā vīrietim tika nodarīti smagi miesas bojājumi, kuru rezultātā iestājās vīrieša nāve.

Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm