Kukuļošanas mēģinājums iereibušam autovadītājam Rēzeknē beidzas ar fiasko

Trešdien, 22. martā, ap plkst. 3 naktī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas apturēja “Volkswagen”, kura vadītājs bija sēdies pie stūres alkohola reibumā. Ar mērķi izvairīties no atbildības, vīrietis policijas darbiniekiem piedāvāja 200 eiro kukuli.

22. martā 12:06

Policijas darbinieki 22. marta pusnaktī, veicot patrulēšanu Rēzeknē, konstatēja, ka kāds “Volkswagen” markas transportlīdzekļa vadītājs pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, veicot pagriešanās manevru tam neparedzētā vietā. Transportlīdzeklis tika apturēts un dokumentu pārbaudes brīdī policijas darbiniekiem radās aizdomas par to, ka vīrietis ir sēdies pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai pārbaudītu šo faktu, tika veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpojamajā gaisā, kura apliecināja faktu – vīrietis ir vadījis transportlīdzekli – 1,8 promiļu alkohola reibumā. Lai izvairītos no paredzētās atbildības par likumpārkāpumu transportlīdzekļa vadītājs – 1973. gadā dzimis vīrietis – mēģināja piekukuļot policijas darbiniekus, piedāvājot 200 eiro lielu kukuli.

Patlaban vīrietim par šāda veida darbībām, kukuļa došanu policijas darbiniekiem, draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 323. panta pirmās daļas.

Policija atgādina, ka kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta un par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbi, vai naudas sods.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un ievērot ceļu satiksmes noteikumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm