tv3.lv

Kuldīgā aizdomās par narkotiku glabāšanu un tirgošanu aiztur divus vīriešus

Valsts policija (VP) uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu nelikumīgu apriti Kuldīgā aizturēja divas personas un kratīšanas laikā īpašumos konstatēja narkotiskās un psihotropās vielās, kā arī ieročus, informē VP.

2021. gada 4. martā 16:01

Šā gada 18. februārī VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu Kuldīgas pilsētā un Kuldīgas novadā aizturēja divas personas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veicot sankcionētas kratīšanas piecos īpašumos un divās automašīnās, Kuldīgas pilsētā likumsargi konstatēja narkotiskās un psihotropās vielas – amfetamīnu, marihuānu, psihotropo vielu saturošu medikamenti tramadolu, kā arī divus gāzes ieročus un vairāk nekā 50 dažādu kalibru patronu.

Abi vīrieši iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā, un šobrīd uz izmeklēšanas laiku viņiem ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu kriminālprocesā par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu.

Saskaņā ar Krimināllikumu par iepriekš minēto noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm