Kuldīgā vīrietis dusmās sagriež bijušās draudzenes drēbes; sieviete vēršas policijā

Valsts policija (VP) pabeigusi izmeklēšanu un prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevusi lietu, kurā kādas sievietes bijušais draugs sagrieza viņas drēbes, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

2019. gada 13. novembrī 13:18

Izmeklēšanā noskaidrots, ka cietusī dzīvojusi kopā ar savu draugu Kuldīgas novadā līdz brīdim, kad viņu starpā izveidojās konflikts, kā rezultātā viņa ar bērnu aizgājusi prom un uzsākusi dzīvi citā novadā. Pēc sievietes aiziešanas viņas bijušais draugs dusmās sagrieza viņai piederošās drēbes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopumā tika sagrieztas deviņas vienības – bikses, svārki, blūzes un kleitas, radot sievietei vairāk kā simts eiro lielus materiālos zaudējumus.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par cita veida noziedzīgiem nodarījumiem.

Šobrīd VP ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par svešas mantas tīšu bojāšanu un nodevusi kriminālprocesu prokuratūrai lemšanai par apsūdzības celšanu. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Soda apmēru noteiks tiesa.

Valsts policija norāda, ka jebkāda veida mantas bojāšana un iznīcināšana ir noziedzīgs nodarījums, par kuru, saskaņā ar Krimināllikumu, ir paredzēts sods, ja vien likuma panti attiecīgās situācijās nenosaka citādāk. Tāpat jāuzsver, ka šis ir privātās apsūdzības pants, kas nozīmē, ka, saskaņā ar Kriminālprocesa likumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu kriminālprocesu uzsāk, ja saņemts tās personas iesniegums, kurai nodarīts kaitējums.

Kopumā šogad Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu un nodevušas prokuratūrai 74 kriminālprocesus par mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm