Kuldīgā vīrietis pirms slepkavības mēģinājuma smēlies informāciju no seriāliem

Pagājušās nedēļas nogalē policija Kuldīgā aizturējusi vīrieti aizdomās pa slepkavības mēģinājumu, informēja Valsts policija.

20. janvārī 17:16

13.janvāra vakarā policijā saņemta informācija, ka Kuldīgā, kādā īpašumā notiekot konflikts, kā rezultātā sievietei nodarīti miesas bojājumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policija noskaidroja uzbrucēja – jauna vīrieša identitāti un sāka meklēšanas pasākumus, taču vainīgā persona slēpās no policijas, līdz viņa tēvs pierunājis viņu atzīties, pēc kā vīrietis piezvanījis policijai un atklājis savu uzturēšanās vietu.

15. janvārī tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka aizturētais ar cietušo ir seni paziņas un vīrietis pie sievietes ieradies ar mērķi viņu nogalināt. Vīrietis iepriekš lasījis grāmatas un skatījies seriālus par sērijveida slepkavām, un ieguvis informāciju par to, kā nogalināt cilvēku, ko arī nolēmis izmēģināt pret sievieti.

Vīrietis ar viltu izvilinājis viņu ārpus mājokļa – koridorā un sācis uzbrukumu, nodarot miesas bojājumus. Sieviete ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē, kur turpina ārstēšanos.

Vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Kriminālprocesā viņam noteikta kompleksā tiesu psiholoģiskā-psihiatriskā ekspertīze.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm