tv3.lv

Laupīšana Centrālās stacijas apkaimē – ar nazi uzbrūk jauniešiem un atņem viņu mantas

Pavisam nesen policija pa Rīgas Centrālo staciju un tās apkaimi tvarstījuši laupītājus, kuri bija apzaguši divus jaunus vīriešus.

2019. gada 3. martā 13:31

Ap plkst. 21.30 vakarā galvaspilsētas policisti saņēmuši ziņu par kādu bravūrīgu jauniešu kompāniju, kas rīkojot nekārtības pie ieejas Centrālajā stacijā. Klaigāšanu un grādīgo dziru pudeļu cilāšanu papildinājusi arī skaļa mūzika, kas atskaņota no līdzpaņemtās skaļruņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā policija patruļa. Ierodoties tur, policisti konstatēja aptuveni 20 cilvēku grupu un, redzot šādu situāciju, uz notika vietu izsauca papildspēkus. Pamanījuši policijas klātbūtni, jaunieši strauji izklīda.

Protams, daļa jauniešu nonāca policistu rokās, taču, pēc īsas sarunas un personas datu pārbaudes, likuma sargi lēmuši, ka tā kā konkrēti uzrunātie, neko nav noziegušies, šajā situācijā var aprobežoties vien ar pārrunām un jaunieši drīkst doties mājās.

Atrodoties notikuma vietā pašvaldības policija saņēma informāciju no Valsts policijas, ka turpat stacijas apkārtnē, iespējams, ir sadurtas un aplaupītas divas personas. Apsekojot šo vietu, policisti pamanīja divus vīriešus, kuri varētu atbilst šim aprakstam. Cietušie pastāstīja, ka viņiem uzbrukuši vairāki romu tautības jaunieši un kāds konflikta laikā izvilcis arī nazi. Par laimi cietušajiem nebija dzīvībai bīstamu traumu. Tomēr jauniešu kompānija viņiem bija atņēmuši somas, citas mantas un aizbēguši no notikuma vietas. Tika sniegts vainīgo personu apraksts.

Ņemot vērā, ka laupīšana ir smags noziegums, drīz vien mobilizēti prāvi policijas spēki – notikuma vietas apkaimi burtiski izķemmējušas divas pašvaldības policijas ekipāžas, kā arī kolēģi no Valsts policijas. Lai arī ļaundari bija sadalījušies un izklīduši, drīz vien, pirmais no laupītajiem nonācis policistu rokās, saslēgts roku dzelžos un ietupināts aiz restēm.

Pa to laiku kolēģi no Valsts policija bija aizturējuši pārējās iesaistītās personas un iecirknī tika nogādāti gan cietušie, gan vainīgie. Aizturētā persona nodota Valsts policijai tālāko apstākļu noskaidrošanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm