tv3.lv

Laupītājs motociklistu maskā apzog lombardu un tiek pie 5000 eiro

Pie lombarda telpām Melīdas ielā piebrauca policistu izmeklētāju busiņš, lai uzklausītu iestādes darbinieku paskaidrojumus, noņemtu pirkstu nospiedumus no sienām, durvīm un rokturiem un veiktu citas procesuālās darbības. Likumsargu rosībai, protams, pievērsa uzmanību tuvākajā apkārtnē mītošie, un drīz vien kļuva skaidrs, ka lombardā kāds iebrucis, lai ātri un labi nopelnītu.

“Tur stāvēja divas mašīnas. Viena lielāka, otra mazāka. Ilgi stāvēja, ļoti ilgi. Atbrauca agri no rīta. Esot daudz zelta tur bijis… Kāds acīmredzot pateica, vai kāds no savējiem to izdarīja,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Apkārtējie nav kļūdījušies, un tiešām no lombarda telpām iznestas dārglietas, kā arī nauda. Pieļaujams, ka laupītājs savu plānu īstenoja īsi pēc plkst. 9.00 rītā, tikko kā uzņēmums atvēra durvis.

Pašreizējā informācija liecina, ka lombardā iegājis vīrietis motociklistu maskā. Nolaupījis aptuveni 5000 eiro un zeltlietas. Precīzs zaudējumu apmērs gan vēl tiek skaidrots. Saistībā ar notikušo Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknī ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu.

Ja notikušo policisti traktē kā laupīšanu, visticamāk, nezināmais motociklistu maskā pret kasieriem lietoja fizisku spēku, pavērsa ieroci vai vismaz draudēja, taču likumsargi nozieguma detaļas pagaidām neatklāj. “Degpunktā” sazinājās ar lombarda pārstāvjiem, taču darbinieki no komentāriem atturējās.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm