tv3.lv

Likumsargi atšķetina trīs noziegumus Bolderājā, taču zaglis jau atkal ir uz brīvām kājām

Kāda vērīga aculiecinieka zvans palīdzējis likumsargiem atšķetināt trīs noziegumus, bet zaglis, kurš pirms pāris dienām saslēgts roku dzelžos, šobrīd jau atrodas uz brīvām kājām.

2020. gada 21. jūlijā 21:25

Pirms pāris dienām rīta pusē Kurzemes iecirkņa dežūrdaļā atskanējis kāda Bolderājas iedzīvotāja zvans. Viņš likumsargiem atklājis, ka savas mājas pagalmā pirms brīža redzējis kādu aizdomīgu tipiņu, iespējams narkomānu, kurš vienā no šķūnīšiem sakrāmējis dažādas mantas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas raisījis aizdomas tikai un vienīgi tāpēc, ka zvanītājs skaidri zinājis, ka šis šķūnītis šobrīd nevienam nepieder, pareizāk sakot, dzīvoklī, kuram piešķirta šī novietne, neviens nedzīvo. Protams, likumsargi šo informāciju piefiksējuši un uzsākuši pārbaudi, un drīz vien atklājies, ka ne velti. Dienas gaitā saņemtas ziņas, ka apzagta iedzīvotāja automašīna un mantu apraksts sakrita ar no rīta saņemto informāciju. Kratīšanas laikā zagtās mantas arī tika izņemtas.

Turpat svešajā šķūnīti uziets arī motorollers un dažādas citas mantas, kas, kā vēlāk nācis gaismā, aizdomās turamo saista ar vēl diviem noziegumiem. Kā atklāj kriminālpolicijas priekšniece, ļaundara personības noskaidrošanai un viņa aizturēšanai bija nepieciešamas vien dažas stundas. Aizturētais ir 1989. gadā dzimis vīrietis, kas iepriekš nonācis policijas redzeslokā par zādzību izdarīšanu un narkotisko vielu lietošanu, kā arī glabāšanu. Viņš savu vainu atzīst, bet pēc viņa attieksmes bijis redzams, ka viņš to ne visai nožēlo.

Šim vīrietim ir jau astoņas sodāmības. Neatkarīgi no vīrieša veikuma un visai ievērojamās kriminālās pieredzes tiesa lēmusi, ka ļaundari tomēr nav nepieciešams apcietināt – līdz ar to savu tiesas dienu viņš gaida uz brīvām kājām un, visticamāk, jau atgriezies Bolderājā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm