tv3.lv

Madonas pusē gados jauna garnadze nozog ziedojumus

Kāda jauna sieviete 27.jūnijā izlēma ignorēt novēršanas kameru sev acu priekšā un iztukšot ziedojumu kastīti atpūtas vietā Bērzaunes pagastā. Acīmredzot, garnadze uzskatīja, ka kamera ir butaforija, un viņas darbības netiks atklātas. Meitene tika identificēta un viņas vecāki parūpējās, lai nauda tiktu atgriezta īpašniekam.

Aronas pilskalns slejas Madonas pusē un tā teritorijā atrodas plašākie zālāju labirinti Baltijā, sasniedzot teju trīs hektāru lielu platību. Atpūtas vietu var izmantot visu diennakti un ieejas maksa ir ziedojumu formā – proti, apmeklētājs pats izvēlas, cik eiro ieliks kastītē, lai teritorijas īpašnieks varētu atļauties plašo labirintu apkopt.

“Ziedojumi tiek vākti degvielai, kaut vai, lai to kalnu nopļautu. Tas izmaksā degvielā vien apmēram 50 līdz 60 eiro. Pļāvējam arī ir bērni, jāsamaksā ir par darbu,” stāsta Aronas kalna īpašnieks Lauris Galiņš.

Kādu dienu, citu apmeklētāju sarupētos ziedojumus sev aiz krekliņa aizbāza jauna sieviete, kas dzīvo turpat Madonā. Zādzību fiksēja novērošanas kameras, un kalna īpašnieks Lauris kadrus izmantoja, lai sauktu garnadzi pie atbildības. Viņas vecāki izrādījās tie, kas atgrieza aiznesto naudu un atvainojās par atvases rīcību. Lauris gan negrib atklāt, cik liela summa tika nozagta: “Nē, nu, vecāki ir solīdi, es neko sliktu par viņiem teikt nevaru. Ir cilvēki, kas tiešām nevar samaksāt un to atļauties, un mēs neko nesakam, bet visbiežāk, “biezie” arī ir tie, kas nemaksā. Lai jau viņi arī nemaksā, nu, nekas, bet galvenais, lai nezog, Tāds ir lūgums.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm