tv3.lv

Mārupē uzdarbojas automašīnu zagļi

Lai arī situācija uz Latvijas Austrumu robežas ir saspringta un zagto automašīnu ceļi kļuvuši sarežģītāki, zādzību skaits daudz nav mazinājies, un, iespējams, daļa aizdzīto spēkratu tiek izjaukti tepat Latvijā vai tuvējās kaimiņvalstīs. Par aizvadītās diennakts autozagļu rosību Mārupē, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Visai negaidītu rītu piedzīvojusi mārupiete, savā pagalmā ieraugot tukšu vietu bez automašīnas. Kristīne nodomājusi – vai tiešām aizmirsusi mašīnu vakar pie veikala vai kādā stāvlaukumā? Bet pēc dažām sekundēm jau saprata, ka šāda versija nav iespējama.

“Šorīt pamodāmies plkst. 6.50. Pavasarī mūs pārsteidz sniegs un skatos, ka auto nav. Vārti ir atvērti, un auto nav. Redzējām auto pēdas,” stāsta Kristīne.

Kristīnes vīrs stāsta, ka Zvaigžņu ielu garnadži ir noskatījuši un zādzība ir bijusi plānota. Tāpēc par notikumu ir gatavi runāt publiski, lai aizbiedētu zagļus un turpmāk ielas iedzīvotāji varētu naktīs gulēt, nesatraucoties par savu īpašumu: “Līdzīgs gadījums ir bijis. To mums pastāstīja kaimiņi un apliecināja arī policija, ka 23. martā arī bijusi zādzība.”

Sievietei ir sava versija, kā notikusi zādzība. Arī kaimiņš nācis talkā ar informāciju, kas varētu palīdzēt, nododot savas mājas kameras ierakstus.

“Izskatās, ka zagļi ir devušies gar sētu, pārlēkuši pāri metāla žogam, un pēc pēdām sniegā šķiet, ka cilvēki ir bijuši divi,” norāda Kristīne.

Kristīnes kaimiņš, kas palīdzējis ar ierakstiem no savas video novērošanas kameras, pastāsta, kā viņš bruņojas pret nelūgtiem visiem: “Man ir novērošanas kameras, kas ir reaktīva sistēma. Droši vien papildus vajadzētu uzlikt signalizāciju uz vārtiem un garāžas durvīm. Ideālā gadījumā kaut kādas izsekošanas ierīces ielikt automašīnā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja ieraugāt uz ielas vai kaut kur pamestu “Audi Q5” markas automašīnu ar valsts numurzīmi MG-8650, aicinām zvanīt pa tālruni 110 un ziņot policijai.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm