tv3.lv

Meklē lieciniekus vērienīgai zādzībai

Palīdzība nepieciešama uzņēmējam, kuram piederošu iekārtu vairāku desmitu tūkstošu eiro vērtībā naktī no svētdienas uz pirmdienu nozaga no objekta Rīgā, Cesvaines ielā. Vīrietis būs pateicīgs par jebkuru noderīgu informāciju, kas palīdzēs atgūt nozagto, kā arī atrast vainīgos.

Pirmdienas rītā plkst. 8.00, ierodoties objektā Šķirotavas apkaimē, strādnieki konstatēja, ka pazudusi viena no firmas iekārtām – bruģa ieklājējs. Tas izvests no teritorijas pa Cesvaines ielu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meklējot video ierakstus no apkārtnē izvietotajām videonovērošanas kamerām, atklājās zādzības laiks un aptuvenais iekārtas aizvešanas virziens.

Mikroautobuss Meirāna un Cesvaines ielas krustojumā nostāvēja vēl pusotru stundu. Pēc tam no Meirāna ielas puses atnāca cilvēks, iekāpa automašīnā, krustojumā busiņš apgriezās un aizbrauca pa Cesvaines ielu Katlakalna ielas virzienā. Zagļi, visticamāk, iekārtu noslēpuši kaut kur tuvējā rajonā vai aizveduši iekraut kādā citā transportlīdzeklī. Busiņš, visticamāk, pieder kādam uzņēmumam, tāpēc Ņikita aicina uzņēmumu vadītājus pievērst uzmanību, vai kāds spēkrats nav pazudis, vai kāds no darbiniekiem izmantojis darba automašīnu pārkāpuma izdarīšanai.

Šobrīd bez nozagtās iekārtas vīrieša uzņēmumam ir krietni grūtāk izpildīt pasūtījumus līdz darba sezonas noslēgumam.

Ikviens, kurš redz kaut kur darbojamies aprakstam līdzīgu bruģa ieklājēju, ir aicināts nobildēt vai nofilmēt to un nosūtīt Ņikitam pārbaudei. Vai arī – ja kādam ir noderīgi videoieraksti vai cita svarīga informācija, kas palīdzētu atrast zagļus un aizvesto iekārtu, aicināts sazināties ar vīrieti pa tālruni: 28333605.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm