Meklē Teikā nozagtu velosipēdu

Otrdien ap plkst. 23.00, atgriežoties no darba, kāda rīdziniece saskārās ar sāpīgu faktu. Sieviete bija pieslēgusi savu jauno velosipēdu pie mājas Raunas ielā, taču dienas gaitā to paņēma zagļi. Divriteņa īpašniece lolo cerību, ka kāds no kaimiņiem būs ievērojis ko vērtīgu izmeklēšanai – piemēram, cikos notika zādzība un kā garnadži izskatījās.

Teikas iedzīvotāja Laima nesen iegādājās jaunu velosipēdu. Tā cena veikalā bija 300 eiro, taču, “notrāpot” uz atlaidēm, sanāca ietaupīt pamatīgu summu. Tiesa, veiksme šķietami bija sevi izsmēlusi, jo pāris dienas pēc izdevīgā pirkuma velosipēds, tā teikt, izkūpēja gaisā.

Trešdienas rītā Laima devās uz policijas iecirkni, lai uzrakstītu iesniegumu par nozagto transportlīdzekli. To atgūt savā īpašumā būšot grūti, skumst meitene. Velosipēds nebija reģistrēts CSDD, un garnadži, visticamāk, to varēs pārdot bez problēmām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ikviens, kurš otrdienas vakarā, laika posmā no plkst. 20.00 rītā līdz pat plkst. 23.00, atradās Raunas ielas 56. nama tuvumā un redzēja ko aizdomīgu, ir aicināts sazināties ar Laimu pa tālruņa numuru 29182694 vai ar policiju, zvanot uz numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm