tv3.lv

Mūkupurva ielas pirtī septembrī notikušā ugunsgrēka dēļ glābēji uzgājuši marihuānas audzētavu

Pirms diviem mēnešiem agri no rīta pirts telpās Rīgā, Mūkupurva ielā, izcēlās ugunsgrēks, kas atradās ļoti tuvu dzīvojamajai ēkai. Izrādās, ka toreiz glābēji dzēšanas laikā kādā dzīvoklī uzgāja marihuānas audzētavu, vēsta “Degpunktā”.

10. septembra rīts, visticamāk, daļai Mūkupurva ielā dzīvojošo aizritēja spriedzē. Sabrauca kupls skaits glābēju, kas operatīvi mēģina apdzēst liesmas, kā arī vairākas stundas strādāja notikuma vietā, lai ugunsgrēku likvidētu.

VUGD pārstāve Agrita Vītola 10. septembrī “Degpunktā” stāstīja, ka degšana bija baseinu telpā 130 kvadrātmetru platībā un ēkas otrajā stāvā 30 kvadrātmetru platībā, līdz ar to ugunsgrēka kopējā platība bija 160 kvadrātmetru. Tā kā būve bija savienota ar blakus esošo trīsstāvu ēku, pastāvēja uguns pārnešanas draudi, līdz ar to toreizējā ugunsnelaime bija traktējama kā paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Vienam no vietējiem iedzīvotājiem satraukuma iemesls nebija degošā pirts, bet gan tieši ugunsgrēka izplatīšanās draudi uz blakus esošo trīsstāvu māju. Glābēji no ēkas evakuēja sešus cilvēkus, savukārt kāda aizslēgta dzīvokļa durvis nācās uzlauzt, lai pārliecinātos, ka neviens no iedzīvotājiem nav cietis. Cietušos aiz durvīm neatrada, bet redzētais glābējus pārsteidza. Dzīvoklī bija ierīkota marihuānas audzētava.

Valsts policijas RRP Zemgales iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka vietnieks Edgars Zaķis stāsta, ka Kriminālprocesa ietvaros izņemtas narkotiskās vielas. Apskatot notikuma vietu, secināts, ka attiecīgie cilvēki ar rūpalu nodarbojas jau sen, pāris ražas jau bija novāktas un ievākums apstrādāts. Ugunsdzēsēju uzietā marihuāna bija izgatavošanas sākumstadijā. Notikušā dēļ aizturēta viena persona, kā arī personai kriminālprocesā noteikts statuss.

Patlaban turpinās izmeklēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm