Nav notverti jau gandrīz gadu – divi zagļi no Nacionālā teātra pagalma nekaunīgi aizdzen velosipēdus

Velosipēdu zagļi kļūst arvien izveicīgāki un bieži vien nesmādē arī divriteņus, kas ir salīdzinoši labi apsargāti. Proti, divi Latvijas Nacionālā teātra darbinieki savus transportlīdzekļus bija novietojuši aiz slēgtām durvīm un piestiprinājuši pie metāla stieņa ar drošības slēdzenēm, taču garnadžiem tas nesagādāja problēmas. Tikuši pie kārotā, zagļi aizbēga un nav notverti jau gadu.

2019. gada 21. martā 21:32

Par spīti tam, ka Latvijas Nacionālā teātra velosipēdu novietne ir labi apsargāta, proti, atrodas slēgtā telpā, kam apkārt uzstādītas novērošanas kameras, kā arī, lai tiktu iekšā, jāzina durvju kods, divi garnadži kopīgiem spēkiem bija spējīgi izzagt divus velosipēdus un netraucēti aizbēgt. Policija joprojām nespēj atrast vainīgos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopš notikuma 2018. gada jūlijā pagājis jau teju gads, un zagšana notika plkst. 5.00 no rīta, stāsta teātra darbiniece Sanita.

Sanitas dēls teātrī strādāja par apsargu un bija pirmais no darbiniekiem, kas pamanīja, ka novietnē trūkst divu velosipēdu. Viens no tiem piederēja viņam, bet otrs – kādam aktierim vārdā Kaspars.

Ap plkst. 8.00 ieradās policija, un likumsargiem tika iesniegti video materiāli. Pagāja mēnesis, un, sākot interesēties, atklājās, ka lieta novirzīta Ziemeļu iecirknī un iesniegums bija jāraksta pa jaunam. Policisti atbildēja, ka process notiek un velosipēdi tiek meklēti. Teātra darbinieki ir vīlušies un nesaprot, kā zagļiem tik ilgi izdevies izvairīties no soda.

Teātra darbinieki ir apņēmušies paši atrast vaininiekus un aicina tiem skatītājiem, kas atpazīst video redzamo vīrieti, par to ziņot policijai, zvanot pa tālruņa numuru 110, vai arī zvanīt cietušajam personīgi, zvanot uz numuru 22463392.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm