Necerēts “loms”! Policisti pēc pusdienu maltītes ieturēšanas uziet nelegālo metāllūžņu pieņemšanas punktu

Divi kārtības sargi, kuri ikdienā strādā policijas pārvaldē Eduarda Smiļģa ielā, pēc pusdienu pauzes, atgriežoties savā darba vietā, kādā šķērsielā pamanījuši divus aizdomīgus vīriešus un nolēmuši brīdi pasekot abu tālākajām gaitām.

2019. gada 31. augustā 20:46

Nomaļajā Āgenskalna ieliņā vīrieši pa ielas vidu stiepuši pamatīgu metāllūžņu kravu un stūmuši bērnu ratiņus, kas bijuši piekrauti ar kabeļiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Manītie tipiņi nostājušies rindā, lai improvizētajā metāla uzpirkšanas punktā nodoto savu vezumu. Tā likumsargi atskārta, ka abi nejauši uzgājuši pagrīdes metāla uzpircēju. Policisti daudz nav kavējušies, bet gan, ieslēguši mobila telefona kameru un devušies pie vīra, kurš sēdējis pie improvizētas letes un norēķinājies ar klientiem par atnesto metālu.

Uzdodoties par “pircējiem” un noskaidrojuši nepieciešamo informāciju, abi kārtības sargi devušies ārā un par šo atklājumu ziņojuši dežūrdaļai, kā arī kolēģiem no Valsts policijas. Viņu pieredze liecināja par to, ka vietējos kriminālpolicistus ieinteresēs telpās redzētais.

Viens no policistiem min, ka uzpircējam draud pamatīgas nepatikšanas, turklāt par šo pagrīdes rūpalu, visticamāk, ieinteresēsies arī Valsts ieņēmumu dienests. Maz ticams, ka garāžas durvis, vēl kādu reizi tiks atvērtas līdzīgiem nolūkiem, taču kārtības sargi sola pieskatīt šo teritoriju. Kā nekā, nav taču grūti laiku pa laikam tajā iegriezties atceļā no pusdienām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm