Neieslēgts pagrieziena rādītājs “iegāž” meklēšanā izsludināta auto šoferi

Ceļu policisti vēl pavisam nesen rīkoja kampaņu, kurā atgādināja šoferiem, cik svarīgi satiksmē ir lietot pagrieziena rādītājus. Šā ieteikuma neievērošana “iegāza” vairākus vīrus.

2017. gada 21. decembrī 14:17

Kārtības sargi pat nevarēja iedomāties, ka automašīnas “VW Passat” vienkārša apturēšana pamatīgi ievilksies. Galu galā, policisti vienkārši gribēja aprunāties ar steidzīgo šoferi par šķietami nenozīmīgu pārkāpumu – pagrieziena signāla neparādīšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau pārmijot pāris vārdus, kārtības sargi ievēroja, ka automašīnā sēdošie manāmi nervozē. Tādēļ policisti lūdza vadītāju izkāpt un parādīt arī auto bagāžas nodalījumu. Lai arī nekas no tur redzētā neliecināja par ko pretlikumīgu, drīz vien rācijā atskanēja ziņa, ka automašīna ir meklēšanā.

Drīz vien notikuma vietā ieradās vēl viena policijas ekipāža. Acīmredzot nojaušot, ka vīri vairs negrasās atkāpties, viens no automašīnā sēdošajiem neuzkrītoši paliecās pasažiera virzienā, taču to pamanīja kārtības sargs.

 

Vadītājs pasažierim mēģināja nodot vairākas personas apliecības uz citu vārdiem, uzvārdiem, personas kodiem.

Meklēšanā izsludinātais “Volkswagen” pēcāk nonāca policijas stāvlaukumā, savukārt visus automašīnā sēdošos nogādāja Valsts policijas Kurzemes iecirknī. Domājams, kārtības sargus ļoti interesēs, no kurienes tad kompānijai šie dokumenti un kādiem mērķiem tie bija paredzēti.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm