tv3.lv

Nepilngadīgais izstrādā savu shēmu un “aptīra” Pierīgas viesnīcas un īres dzīvokļus

Kāds vien 16 gadus vecs puisis atradis veidu, kā ātri un nesāpīgi tikt pie naudas. Lai arī pāris mēnešus viņa izdomātā shēma strādājusi, nu tai pienākušas beigas.

2018. gada 14. martā 23:58

Pret šķietami veiklo darboni ierosināti kriminālprocesi vismaz piecos policijas iecirkņos.

Februāra sākumā kādā viesnīcā Salaspilī paviesojies jauns puisis, kurš promejot no numuriņa savācis 500 eiro vērtu televizoru un vēl pāris, viņaprāt, vērtīgus sīkumus. Protams, zādzība atklājusies vien brīdī, kad viesnīcas darbinieki pēc klienta aiziešanas ieradušies uzkopt numuriņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Protams, likumsargi, pieņemot iesniegumu par notikušo, piefiksējuši iespējamā vaininieka personas datus, taču tālākās izmeklēšanas laikā, sastopoties ar viesnīcā uzrādīto dokumentu īpašnieku, atklājies, ka ID karte, kas uzrādīta darbiniekiem, iepriekš tikusi nozagta un fotogrāfijā redzamajam vīrietim nav nekāda saistība ar notikušo. Viņa vienīgā kļūda bijis fakts, ka viņš nebija ziņojis par to, ka dokuments pazudis vai nozagts.

Līdzīgas zādzību epizodes paveiktas arī Jūrmalas, Brasas, Salaspils, Saulkrastu un Zemgales iecirkņu apkalpojošajā teritorijā.

Pārsvarā jaunais vīrietis darbojies pēc vienas un tās pašas shēmas, un, uzdodoties par kādu citu personu, izīrējis viesnīcas numuriņus un dzīvokļus, kurus pēcāk apzadzis.

Tā kā izmeklētājiem ir aizdomas, ka šobrīd zināmie noziegumi nav vienīgie, kas ir uz aizturētā sešpadsmitgadnieka sirdsapziņas, kriminālpolicisti aicina ikvienu, kurš pēdējā laikā varētu būt cietis no jaunekļa pretlikumīgajām darbībām, nekavējoties vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Šobrīd aizdomās turamajam draud kriminālatbildība gan par vairākām zādzībām, gan par savas identitātes slēpšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm