tv3.lv

Nepilngadīgu jauniešu kompānija Ulbrokā nozog dārgas alkohola pudeles

7. septembrī 21:20

Četru jauniešu bariņš brīvo laiku pēc skolas izvēlējušies pavadīt nevis pildot mājasdarbus vai iesaistoties kādā interešu izglītības pulciņā, bet blakus novada ciemā, kur paspējuši “savārīt” pamatīgas nepatikšanas.

Nepilngadīgi jaunieši pirmdienas, 5. septembra, vakarā bija nolēmuši pabraukāties ar 51. autobusu, kura galapunkts ir Ulbrokā, Stopiņu novadā – pavisam netālu no veikala “Elvi”. Acīmredzot pusaudži šo veikalu zināja, un brauciens, visticamāk, jau bija izplānots. Četru tīņu kompānijā bija divi puiši un divas meitenes, turklāt jaunākajam puisim bija tikai 13 gadu. Četrotnei, visticamāk, nebija nekādas nojausmas, ka viņi atrodas vietā, ko visu cauri diennakti novēro pašvaldības policijas darbinieki.

Policija uz situāciju reaģēja ātri un nodeva informāciju patruļas mašīnai, kas devās uz skvēru pie jauniešiem, taču četrotne bija nolēmusi grādīgos dzērienus turpināt lietot citā vietā un jau virzījās uz Rīgas pusi, steigā metoties uz autobusu un nepiemirstot kādu no stiprajiem dzērieniem, taču policijas darbinieki viņiem jau bija uz pēdām.

Policijas amatpersonas lūgušas jauniešiem izkāpt no autobusa, un, vaicājot, kam pieder alkohola pudeles, viens no jauniešiem norādīja uz draugu.

Tā kā autobuss jau durvis aizvēra, policijai nācās, izmantojot skaņas signālus, dzīties pakaļ, jo tajā palika divas kompānijas meitenes.

Meitenes, kas palika autobusā, tika lūgtas savākt pudeles, atteicās to darīt, norādot, ka tās nav viņu.

Jauniešiem tika veikta arī alkohola pārbaude, reibums konstatēts diviem pusaudžiem. Vienam 0,56, vēl vienam 1,16 promiles. Laupījums bija paprāvs – vairākas stiprā alkohola pudeles – tajā skaitā viskijs, šņabis un citi dzērieni, kuru kopsumma mērāma no 100 līdz 150 eiro. Jaunieši nogādāti pašvaldības policijas iecirknī, kur tālāk jau sagaidīta Valsts policija un arī bērnu vecāki.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm