tv3.lv

Nežēlīga izrēķināšanās Pierīgā – vīrieti ieved mežā, nocērt viņam roku un liek rakt sev kapu

Naktī no svētdienas uz pirmdienu mežā netālu no galvaspilsētas risinājušies prātam neaptverami notikumi. Kāds vīrs pieredzējis īstu murgu un tikai brīnumainā kārtā izdzīvojis neredzēti nežēlīgā uzbrukumā, kas noticis Ropažu novadā.

2017. gada 16. maijā 20:41

Pirmdienas rītā Daugmales iedzīvotāji ievērojuši kādu “sagurušu” trešās sērijas “BMW” un četrus šai pusē vēl neredzētus, acīmredzami aizdomīgus vīriešus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nojaušot, ka viņiem kaut kas varētu būt “aiz ādas”, kāds drošības labad piezvanījis vietējiem policistiem, un atklājies, ka spēkrats ar aculiecinieka minēto numura zīmi ir izsludināts meklēšanā. Jau pavisam drīz ierodoties Daugmalē, pašvaldības policijas vīriem nav izdevies ieraudzīt meklēto auto, taču viņi pamanījuši kādu četrotni, kas atbildusi aculiecinieka aprakstam.

Lai arī policisti ik dienas sastopas ar dažāda “kalibra” ļaundariem, izdzirdot, kas varētu būt uz šo vīru sirdsapziņas, sirds sākusi dauzīties straujāk. Kārtībsargi noskaidrojuši, ka šie jaunieši atrodas meklēšanā par ļoti smaga nozieguma izdarīšanu – iepriekšējā dienā viņi nolaupījuši cilvēku, kurš aizvests uz mežu un viņam nocirsta roka ar mačetei līdzīgu priekšmetu. Noskaidrots, ka šim vīrietim likts rakt arī pašam savu kapavietu, tāpat viņam konstatēti arī citi smagi miesas bojājumi.

Neilgi pēc notikušā abi aizdomās turētie nonākuši Valsts policijas rīcībā un drīz vien nogādāti Salaspils iecirknī, kur iesēdināti aiz restēm. Kā atklāj kriminālpolicisti, ar vīru, kurš bija izdzīvojis abu neticami nežēlīgo noziedznieku uzbrukumā, kolēģi jau bija tikušies tikai pirms dažām stundām.

Vēl pirms vīrietis nonācis uz notikuma vietu izsaukto mediķu rokās un nogādāts slimnīcā, policistiem izdevies aprunāties ar brīnumaini izdzīvojušo, un no viņa izdevies uzzināt, kas tad varētu būt paveicis šo noziegumu. Pēcāk abi iespējamie uzbrucēji, kā arī viņu izmantotais braucamrīks izsludināti meklēšanā, un tikai dažas stundas vēlāk, pateicoties Daugmales iedzīvotājiem, tad arī Reģionālās pašvaldības policisti sastapušies ar meklētajiem ļaundariem.

Šodien abiem aizdomās turētajiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Tāpat roku dzelžos saslēgts vēl kāds vīrietis, kurš varētu būt trešais mežā notikušā uzbrukuma līdzzinātājs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka noziedznieku motīvi varētu būt saistīti ar atriebību, jo vakarā pirms asiņainā uzbrukuma iepriekš vairākas reizes sodītie 33 un 27 gadus vecie vīrieši kopā ar cietušo cilājuši grādīgā glāzītes. Iedzeršanas laikā vīru starpā izcēlies konflikts par kādu senu pāridarījumu ģimenē, kā rezultātā iereibušie nolēmuši pārmācīt 45 gadus veco vīrieti, savukārt šī pārmācīšana pāraugusi vienā no pēdējā laika nežēlīgākajiem uzbrukumiem.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm