“No apdares nekas nav palicis… pat cigaretes paņēma!” Rīgas zagļi izdemolē šiku “BMW”

2017. gada 13. decembrī 21:56

Arvien brutālākas detaļu zādzības no dārgiem auto vairs nav nekāds retums. Šoreiz no garnadžu rokām cietis kāds Teikas iedzīvotājs. Viņu nepasargāja pat tas, ka mašīna bija novietota pazemes autostāvvietā.

“Zagļi zināja, ko dara un bija rūpīgi gatavojušies,” – tā domā Nikolajs, Teikas iedzīvotājs un automašīnas “BMW” īpašnieks. Trešdien, 13. decembra rītā garnadži burtiski izdemolēja viņa 2012. gadā ražoto automobili, kurš pa nakti bija novietots jaunbūves pazemes autostāvvietā. Pirmā spalgos signalizācijas pīkstienus izdzirdējusi viņa draudzene, kura pamodinājusi arī Nikolaju.

Nikolajs
Cietušais

Es paskatījos pa balkona logu un ieraudzīju, ka manai mašīnai mirgo avārijas lukturi. Es uzreiz neskrēju lejā. Mazums, – varbūt zagļi joprojām tur. Lai nedabūtu ar atslēgu pa galvu, viņiem taču nav ko zaudēt. Sakumā es izskrēju ārā un pa gabalu, caur restēm ieraudzīju, ka manai mašīnai deg gabarītu lukturi. Es nospiedu pogu, lai mašīnu aizslēgtu, viņa aizslēdzās, bet lukturi neizslēdzās.

Nikolajs atzīst, ka bijis jau morāli gatavs ieraudzīt savu auto bez lukturiem vai ar izsistu stiklu, bet, ieraugot patieso situāciju, viņš uz brīdi pat apjucis.

Nikolajs
Cietušais

Es ieraudzīju, ka no salona apdares nekas nav palicis. Tika izņemti koka apdares rāmīši, stūre, centrāla konsole. Man pat tur paciņā bija piecas cigaretes, pat tās viņi paņēma. Brilles ar dioptrijām, kuras vadāju mašīnā, lupatiņas, gaisa atsvaidzinātāju. Pa pilnu programmu, visu kas bija, visu paņēma!

Taču tas nebūt nav viss. Spēkratam rūpīgi noņemts priekšējais bampers ar parkošanās kamerām un abi lukturi. Savukārt no salona pazudusi navigācijas sistēma un tās ekrāns. Nevar izslēgt, ka garnadži pirms zādzības centušies ar auto aizbraukt, taču tas nav izdevies. Kā interesantu faktu cietušais min, ka zagļi visai stāvvietai bija atslēguši elektrību, turklāt apstrādājuši vairākus auto.

Nikolajs
Cietušais

Kaimiņa mašīnu zagļiem izdevās iedarbināt. Ar to nobrauca apmēram pus metru un tad pameta. Vienam no kaimiņiem, kura mašīna stāvēja pretī manējai, mašīnā bija video reģistrators. Viņi izsita stiklu un paņēma to reģistratoru. Vēl viena automašīna arī ar video reģistratoru stāvēja netālu, bet no tās nevarēja redzēt mūsu mašīnu. Viņai, nezinu gan kāpēc, arī sadauzīja stiklu, bet reģistratoru tā arī nepaņēma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad notikuma vietā ieradās policija, atklājās, ka automašīnas salons, sēdekļi un priekšējais panelis ir nolaistīts ar logu mazgāšanas šķidrumu. Policisti Nikolajam izteikuši aizdomas, ka tas darīt ar nolūku, lai slēptu nozieguma pēdas. Šobrīd, automobilis ar evakuatoru nogādāts servisā un ziņa par šo notikumu nodota arī apdrošinātājiem.

Kamēr Nikolajs gaida atbildi no apdrošinātājiem, policija meklē vainīgos. Pagaidām pēc policijas rīcība esošas informācijas, šajā namā reģistrēti divi noziegumi.

Iecirkņa priekšnieks apstiprina, ka auto detaļu zādzības šobrīd nav retums. Garnadžus interese tieši dārgi un pat ekskluzīvi spēkrati. Nav izslēgta versija, ka tas varētu būt “pasūtījums” no kaimiņvalstīm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm