tv3.lv

No privātmājas Piņķos nozog piecus motociklus; aicina atsaukties aculieciniekus

Piņķos pagājušajā naktī veikts pārdrošs noziegums – no kādas garāžas nozagti pieci motocikli, kuru īpašnieks meklē vainīgos un lūdz cilvēku palīdzību, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2020. gada 22. decembrī 21:56

Pagājušajā naktī kādā īpašumā Piņķos, Ezermalas ielā, kur saimnieko moto entuziasts Gvido, ielauzušies garnadži. Par to, ka šeit notiek kas nelāgs, viņš uzzinājis īsi pirms četriem naktī, kad saņēmis neparastu īsziņu par to, ka apsardzes sistēmai konstatēta kļūda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pagāja minūtes desmit, kamēr atbraucu, piegāju klāt pie sētas, atnācu ar lukturīti šeit un skatos, – viss uzlauzts, piekabe stāv citā virzienā, busam ir vaļā vāks. Es, protams, mājā negāju iekšā, jo biju neaizsargāts, sazvanīju policiju, piebrauca klāt, spīdināju tālās gaismas un gaidīju policiju,” stāsta Gvido.

Laikā, kamēr Gvido dežurējis pie mājas, apkaimē nav manīta ne mazākā kustība un jādomā, ka ļaundari jau bija paspējuši aizlaisties. Valsts policijas palīdzību pusstundas laikā tā arī nav izdevies sagaidīt, tādēļ Gvido sameklējis vietējo pašvaldības policistu tālruni.

“Sazvanīju pašvaldības policiju, kuri piecu minūšu laikā bija operatīvi klāt. Te mēs visi gājām iekšā mājā, izstaigājām to, bet tur neviena vairs nebija, tikai tukša vieta garāžā. Visi uzgājām augšā, durvis atlauztas, viss atlauzts, seifs pazudis, moči pazuduši. Ārā manā busā bija sakrāmēti no garāžas ārā izstumtie moči ar domu, ka arī to zags. Vārti jau bija sagatavoti tā, lai tos varētu attaisīt vaļā bez pūlēm. Vietējie policisti aizsteidzās uz mežu, braukāja, meklēja iespējas atrast pēdas,” stāsta Gvido. Garnadži paspēja no ezera puses iekraut busā piecus močus un spēkratus nozagt.

Protams, ka šā nozieguma izmeklēšanā jau ir iesaistīti kriminālpolicisti, taču arī pats Gvido ir apņēmības pilns. Vīrietis neslēpj, ka no kaimiņiem jau ir saņemtas ziņas par to, ka naktī apkaimē fiksēts kāds nepazīstams balts kravas busiņš. Materiāli, kuros tas redzams, jau nodoti likumsargiem, taču arī pašu veiktā izmeklēšana turpinās.

Ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas varētu palīdzēt atšķetināt pagājušajā naktī notikušo noziegumu, esat redzējis ko aizdomīgu vai arī jums ir zināma nozagto motociklu atrašanās vieta, sazinieties ar Gvido vai nekavējoties zvaniet 110. Moto īpašnieks sola dāsnu atlīdzību ikvienam, kura sniegtā informācija ļaus atgūt nozagto mantu un palīdzēs aizturēt garnadžus!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm