tv3.lv

Nodūra bijušās sievas jauno vīru un paņēma līdzi meitu – zināmi fakti par slepkavību Vecmīlgrāvī

Dramatisks stāsts, kas pavisam nesen risinājies Mīlgrāvja un Sarkandaugavas apkaimē. Kopīga iedzeršana beigusies ar asinsizliešanu un kāda vīra nāvi, bet pats uzbrucējs no nozieguma vietas nezināmā virzienā devies prom kopā ar astoņgadīgu meiteni. Likumsakarīgi, ka šāds stāsta sākums mobilizējis vai visus galvaspilsētas policistus, un drīz vien pa pēdām aizbēgušajam devušies ne tikai kriminālpolicisti, bet pat pretterorisma vienība “Omega”.

2019. gada 19. martā 21:11

Pagājušās sestdienas vakarpusē atpūtu ģimenes lokā un citas iesāktās brīvdienu nodarbes nācies pamest ne vienam vien kriminālpolicistam. Valsts policijas Ziemeļu iecirknī saņemta satraucoša ziņa, ka kādā Lēdurgas ielas namā tikko notikusi slepkavība un uzbrucējs pametis notikuma vietu kopā ar astoņus gadus vecu bērnu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ņemot vērā šo faktu, turpmāko 15 minūšu laikā notikuma vietā viens pēc otra piestājuši vairāki policijas auto un ieradies ne tikai pats Ziemeļu iecirkņa kriminālpolicijas priekšnieks, bet arī vairāki citi augstāka ranga likumsargi.

Noskaidrojot apstākļus, kļuva zināms, ka uz šo dzīvokli pie bijušās sievas atnācis bijušais vīrs un viņam radies konflikts gan ar viņu, gan arī viņas jauno dzīvesbiedru. Konflikta rezultātā ar diviem naža dūrieniem tika noslepkavots jaunais vīrs. Abi vīrieši dzimuši 1978. gadā un kā konflikta iemesls tiek minēts strīds par sievieti alkohola reibumā. Pēc visa notikušā vīrietis, dodoties prom, paņēma savu astoņgadīgo meitu.

Jāpiebilst, ka policijas ierašanās brīdi miteklī atradušies vēl četri bērni. Par laimi, policistiem nav ziņu par to, ka viņi būtu kļuvuši par slepkavības aculieciniekiem. Saprotot, ka līdzi aizvestā bērna dzīvība var būt apdraudēta, talkā Ziemeļu iecirkņa darbiniekiem aicināti arī Kriminālpolicijas biroja darbinieki, un divu stundu laikā izdevies noteikt vietu, kur tobrīd varētu būt meklējams slepkava un astoņus gadus vecā meitenīte – kādā citā Sarkandaugavas dzīvoklī.

Ņemot vērā iepriekš pastrādāto noziegumu, reibumu un faktu, ka viņam līdzi ir mazs bērns, kura dzīvība arī varētu būt apdraudēta, tika pieņemts lēmums aizturēšanā iesaistīt pretterorisma vienību “Omega”.

Lai arī kriminālpolicija atturas no sīkāka turpmāko notikumu izklāsta, ir skaidrs, ka pretterorisma vienības vīri nejoko, tādēļ arī iznākums ir likumsakarīgs. Drīz vien dzīvoklī mītošie varējuši iepazīsties ar melnās maksās tērptiem, līdz zobiem bruņotiem vīriem un aizdomās turētais saslēgts roku dzelžos, bet bērns atbrīvots un nodots mātes rokās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pret aizdomās turēto 41 gadu veco vīrieti ierosināta lieta par slepkavību, un viņš jau apcietināts. Ja tiesā tiks pierādīta vīrieša vaina nozieguma izdarīšanā, par to draud pat mūža ieslodzījums.

Šis cilvēks agrāk jau ir bijis sodīts par zādzībām, laupīšanām. Viņš tiek raksturots kā agresīvs un līdz šim bijis tendēts uz alkoholisko dzērienu lietošanu. Savu vainu vīrietis šobrīd noliedz, jo ir bijis tik stiprā alkohola reibumā, ka neaptvēra to, ko izdarījis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm