Nozagtu velosipēdu meklē nelabprāt; rīdziniece sūdzas par likumsargu kūtro darbu

Katru dienu policijā vēršas kāds iedzīvotājs ar lūgumu pēc palīdzības, ziņojot par nozagtu divriteņu braucamrīku. Kāda rīdziniece no Ganību dambja, saskaroties ar zagļu bezkaunību, pati uzsākusi viņai nozagta velosipēda meklējumus, jo policija, viņasprāt, nespēj katram šādam gadījumam pievērst pietiekami lielu vērību, vēsta “Degpunktā”.

Kāda sieviete vārdā Sanita nokļuvusi nepatīkamā situācijā. Viņas mājas kāpņutelpu apciemojuši zagļi, un, pārkniebjot drošības trosītes, no bēniņiem nozagts gandrīz 300 eiro vērts velosipēds, ko mēdza lietot viņas vīrs un meita.

Sanita
meklē nozagto riteni

“Vīrs katru rītu to pārbaudīja. Viņš to pēdējo reizi redzēja 25. martā, piektdien, kad viņš no darba gāja. Sestdien, svētdien mēs no mājas nebijām izgājuši, pirmdien viņš atnāk no darba un saka – riteņa nav! Ziņo vai sauc policiju uz mājām, lai pirkstu nospiedumus, vai ko lai ņem!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kundze vērsusies policijā pēc palīdzības, taču likumsargi neesot bijuši atsaucīgi.

“Es gāju uz iecirkni Allažu ielā, tur pieņēma inspektors, bet ir problēma, ka viņš man uzreiz lika uzrakstīt, ka krimināllieta izbeigta,” viņa stāsta.

Policijai nebija tiesības prasīt, lai es uzrakstu ar savu roku, ka krimināllieta ir izbeigta. Jūs uzrakstījāt, ka jūs nevēlaties krimināllietu? Nu, jā, bet tajā uztraukumā, kad tev kaut ko nozog, tu taču arī nesaproti, ko tu tagad… Ko tev liek, to tu arī dari.

Policijā saka, ka komunikācijā ar sievieti nebija noprotams, ka viņa lietā vēlas būt cietusī. Tas, ka ritenis jāmeklē, pats par sevi ir saprotams.

Kundze vērsusies iecirknī ar iesniegumu par velo zādzību, neizteica vēlmi par kriminālprocesa uzsākšanu, kriminālprocess izbeigts. Velo gan meklējot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sanita “Degpunktā” min, ka mājās vēlāk atradusi velosipēda iegādes čeku un grāmatiņu ar smalku aprakstu. Policijā saka – tas var būt noderīgi un lietvedībā jebkurā laikā ir iespējams veikt papildinājumus.

Ja kāds jums piedāvā iegādāties, iespējams, zagtu velosipēdu “Romet” ar “Michelin Country” riepām, ziņojiet Rīgas Ziemeļu iecirkņa policistiem vai zvaniet Sanitai personīgi pa tālruni 29772268.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm