tv3.lv

Ogrē pēc stundām sakaujas divi skolēni! Jaunākajam galvas trauma, uz sejas palikuši zoļu nospiedumi

Pirmdien, 15. maijā, kādā skolā Ogrē izcēlies kautiņš starp diviem 12 un 13 gadus veciem skolēniem, portālam Skaties.lv apstiprināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa. 

2017. gada 18. maijā 11:43

Kautiņā jaunākais no skolēniem guvis smagas traumas un šobrīd atrodas slimnīcā, savukārt policija veic izmeklēšanu un nozīmē nepieciešamās ekspertīzes, lai noteiktu gūto traumu apmēru, Skaties.lv pastāstīja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Ance Rozīte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Smagi piekautā 12 gadus vecā zēna veselības stāvoklis ir stabils un viņa dzīvībai briesmas nedraud, ziņo LETA. Aizdomas par to, ka cietušajam varētu būt galvas pamatnes lūzums, nav apstiprinājušās.

Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess.

Kautiņš starp 12 un 13 gadus veciem skolēniem izcēlies 15. maijā pēc stundām skolas teritorijā. Tā gaitā vecākais skolēns smagi piekāva jaunāko.

No notikuma vietas cietušais tika nogādāts Ogres rajona slimnīcā un pēc ārstu padziļinātas apskates vēlāk ar operatīvo transportlīdzekli aizvests uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu Rīgā.

Noskaidrots, ka cietušais saņēmis spēcīgus sitienus galvas apvidū. Uz sejas palikušie apavu zoļu nospiedumi liecina, ka cietušā zēna galva ar kāju spiesta pret zemi.

Tāpat noskaidrots, ka vienaudzi smagi piekāvušajam puisim šis nav bijis pirmais disciplinārais pārkāpums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm