tv3.lv

Ogres novadā par nelikumīgo akcīzes preču realizāciju aizturēta trīs personu grupa

Šā gada 26. maijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirknī tika uzsākts kriminālprocess saistībā ar nelegālo akcīzes preču realizāciju grupā.

22. jūnijā 16:44

16. jūnijā šā kriminālprocesa ietvaros, veicot operatīvās darbības un speciālās izmeklēšanas darbības, Ogres novadā policisti aizturēja trīs iespējamās vainīgās personas – 1977. un 1960. gadā dzimušus vīriešus un 1955. gadā dzimušu sievieti. Izmeklēšanas laikā iegūtā pašreizējā informācija liecina, ka šīs personas tirgojušas nelikumīgās akcīzes preces vietējiem iedzīvotājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kriminālprocesa ietvaros policisti veica deviņas sankcionētas kratīšanas, trīs no tām tika veiktas neatliekamā kārtā. Kratīšanas tika veiktas aizturēto personu dzīvesvietās, lietošanā esošās telpās un transportlīdzekļos. Kopumā tika konstatēts un izņemts 109 800 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām; 640 l šķidruma ar dīzeļdegvielai raksturīgu smaku un 8 510 eiro skaidras naudas, kas, visticamāk, iegūta no nelegālo akcīzes preču realizācijas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai probācijas uzraudzība, vai sabiedriskais darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm