tv3.lv

Olainē sadedzināti vairāki auto; vietējiem nav šaubu, ka tā bijusi tīša rīcība

Tagad Olaines iedzīvotāji, īpaši Stacijas un Zemgales ielās mītošie, nopietni aizdomājas par videonovērošanas kameru iegādi un uzstādīšanu, jo šķiet, ka apkārtnē vairs nav tik droši. Pie visa vainīgs kāds garnadzis vai pat ļaundaru grupējums, kas naktī uz trešdienu mērķtiecīgi aizdedzināja vairākas automašīnas, ir pārliecināti vietējie.

Savā veidā dramatiski nakts notikumi risinājās arī glābšanas dienestam, jo mašīnas degušas dažādās vietās ar nelielu laika intervālu, un ugunsdzēsējiem, pabeidzot cīņu ar liesmām vienā adresē, bija nekavējoties jādodas uz nākamo. Pirmā vieta, kur nācās izritināt šļūtenes, bija pie divdesmit ceturtā nama Stacijas ielā, kur liesmoja ”Volkswagen Golf” un ”Peugeot Bipper” automašīnas.

Pārējie divi, proti, ”Volkswagen Multivan” un blakus tam stāvošais ”Audi”, uzliesmoja Zemgales ielā pie trīsdesmit sestā nama. Dedzināšanas vieta atrodas vien trīssimt metrus nostāk no pirmās.

“Tas notika naktī. Pirms tam mēs ar draugu pastaigājāmies, vēl viss bija kārtībā. Burtiski pēc pusotras stundas, kad visi jau gulēja, mani pamodināja tēvs, pazvanīja arī kaimiņi, viņi izskrēja ārā un viss. Te jau dzēsa, tāda situācija,” saka “Audi” īpašnieks Ņikita. “Tā gadās. (DP: Bet tas taču nebija nekāds īssavienojums?) Mums ne, tai mašīnai no tās puses arī ne. (DP: Vai esat informēti par līdzīgu notikumu Stacijas ielā?) Jā, tajā naktī uz turieni arī aizbraucām. (DP: Vai ir aizdomas, kurš to varēja izdarīt?) Man personīgi nav, bet viens cilvēks saka, ka ir.”

Automašīnu īpašnieki, aizkadrā daloties ar to, ko viņiem notikuma vietā atklāja likumsargi, zina stāstīt, ka zem dažiem nodegušajiem auto bija atrastas starp riteņiem un citiem ritošās daļās elementiem, pabāztas lupatas vai papīri, kas var dot vēl vienu apstiprinājumu versijai par mērķtiecīgu noziegumu.

“Saistībā ar notikušo Valsts policijas Olaines iecirknī ir uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 18. nodaļas un tiek skaidroti notikušā apstākļi. Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus, kā arī iedzīvotājus, kuriem ir videoreģistratoru ieraksti, kuros varētu būt fiksēts notikušais,” norāda Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Saziņai ar policiju liecinieki aicināti izmantot šos tālruņa numurus: 29219494 vai 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm