tv3.lv

“Onkulis “pārbauda”, vai esam aizslēguši mašīnas” – zagļu metodes kļūst arvien slīpētākas

Mūsdienu zagļi pārsvarā vairs nenēsā līdzi lielus laužņus vai smalkus mūķīzerus. Drīzāk viņi izvēlas apstaigāt pēc iespējas vairāk īpašumu un atrast tādus saimniekus, kuri nebūs parūpējušies par drošību aizslēdzot durvis.

2019. gada 9. martā 11:02

“Jelgavā, Tērvetes ielas galā onkulis pa nakti pārbauda vai esam aizslēguši māju un mašīnas.” – ar šādu asprātīgu ierakstu savā “Facebook” profilā dalījies kāds jelgavnieks vārdā Toms. Viņš saka, ka turpmāk daudz nopietnāk piedomās par drošību, jo zagļi sākuši uzvesties pārāk bezkaunīgi. Nelūgtā ciemiņa ložņāšanu iemūžinājušas vairākas ap māju uzstādītas videokameras.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šis gadījums tikai pierāda to, ka arī šķietami klusos privātmāju rajonos var sagaidīt šādus nelūgtus ciemiņus un esam sapratuši, ka nevar tā kā agrāk atstāt mašīnu, māju vaļā, neaizslēdzot durvis,” norāda Toms.

Viņš piebilst, ka materiāli zaudējumi nav radušies, taču zagļa vizīte bijusi ļoti nepatīkama tieši morāli, jo ģimenes drošība ir pirmajā vietā un ja tik brīvi kāds var ienākt sētā, tad kaut kas ir jāmaina.

“Šis gadījums mums ir kalpojis par iemeslu padomāt par papildus drošību. Cerēsim, ka zaglim ar to pietiks un viņš nenāks vairāk. Esam arī ziņojuši policijai, bet video publiskoti vairāk ar domu pabrīdināt citus, lai sargā savus īpašumus, uzstāda signalizācijas, arī videonovērošana nenāk par ļaunu un, protams, arī lai neaizmirst durvis aizslēgt!” saka Toms.

Šajos padomos ir vērts ieklausīties, jo “Degpunktā” rīcībā esošā informācija liecina, ka Tērvetes ielas apkārtnē vairāki zagļu mēģinājumi iekļūt svešos īpašumos bijuši sekmīgi ar reāliem guvumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm