“Operatīvais” dienests? Zagļi “apstrādā” iedzīvotājas auto, bet policija ierodas tikai pēc četrām stundām

Purvciema guļamrajonā noticis incidents, kurā cietusī auto īpašniece piedzīvojusi pamatīgu vilšanos, kas nākamreiz liks padomāt, vai vispār ir jēga saukt likumsargus.

2019. gada 28. martā 20:59

Ceturtdienas rīts automašīnas “Volvo” īpašniecei Aivai sākās ar diviem nepatīkamiem starpgadījumiem. Izejot mājas pagalmā, viņa ieraudzīja savu spēkratu izdemolētu un saprata, ka naktī te bijuši zagļi. Paņemti priekšējie lukturi un izsists šofera puses logs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mirkli vēlāk, kad Aiva piezvanīja policistiem un paziņoja par zādzības faktu, bet likumsargi lika mazliet uzgaidīt. Un tas “mazliet” ievilkās uz vairākām stundām.

Gaidot policistus, sieviete sazvanījusi arī apdrošināšanās kompāniju, lai uzzinātu par iespējām saņemt atlīdzību. Automašīnai ir KASKO apdrošināšana, bet diemžēl pie šāda veida nodarījumiem polise nestrādā.

Izsistais stikls uz tā fonā praktiski neko nemaksā – saka Aiva. Pērkot lietotus lukturus, autoīpašniecei tāpat būs jāšķiras no vairāk nekā 400 eiro, un tā jau ir otrā reize, kad Aivai nācies saskarties ar zagļiem. Pirms pāris gadiem garnadži nozaguši abus automašīnas sānu spoguļus, bet toreiz Aiva policijai iesniegumu nav rakstījusi, jo skāde nav bijusi liela.

Šoreiz sieviete pieņēmusi lēmumu saukt operatīvos darbiniekus, tikai dienestu reakciju nekādi nevar saukt par operatīvu. Plkst. 11.30, pēc četru stundu gaidīšanas, izsaukuma vietā beidzot pieripoja likumsargu busiņš. Policisti sievietei paskaidroja, ka bija aizņemti citā svarīgā izsaukumā, proti, fiksējuši kāda dzīvokļa apzagšanas faktu.

“Degpunktā”, pirms Andromedas gatvē ierādās inspektori, pabija pie Teikas policijas iecirkņa Burtnieku ielā un piefiksēja, ka policijas stāvlaukums ir pilns ar mašīnām. Stāvvietā bija novietota arī tā mašīna, kas atbrauca uz Aivas izsaukumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aiva sarkastiski saka “paldies” policistiem par izniekotu dienu un pēc iesnieguma uzrakstīšanas jau dienas otrajā pusē varēja doties uz darbu. Turpmāk sieviete plāno likt savu spēkratu maksas stāvvietā, lai nav vairs jādomā ne par zagļiem, ne izmeklētājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm