tv3.lv

Pagalmā Lienes ielā sarīkots asiņains kautiņš – vīrietis ar cirvi uzbrūk pudeles brāļiem

Vienā no Lienes ielā esošajiem pagalmiem trīs kaimiņu starpā sarīkots asiņains kautiņš, jo dzērumā vīrieši sastrīdējušies un vienam no konfliktā iesaistītajiem prātā ienācis kautiņā lietot cirvi, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Kāds 50 gadus vecs Lienes ielas iedzīvotājs, kurš līdz šim nebija nonācis policistu redzeslokā un nekad nav sodīts, pamatīgi sabojāja savu atlikušo dzīvi. Pagalmā lietojot grādīgus dzērienus ar saviem kaimiņiem, vīrietis zaudēja kontroli pār emocijām un pudeles brāļiem negaidīti uzbruka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rezultātā trīs vīru izklaide pārvērtās asiņainā kautiņā, jo smagi iereibušais kungs, lai pierādītu savu taisnību, ņēma rokās cirvi, smagi savainojot vienu no oponentiem. Cietušie sāka kliegt, lai kāds no apkārtējiem sadzirdētu un izsauktu mediķus un policiju. Pēc brīža vienā no Lienes ielas pagalmiem arī iebrauca likumsargi un agresoru veiksmīgi aizturēja un aizveda uz iecirkni. Vissmagāk cietušais vīrietis nonāca slimnīcā.

Valsts policijas komentārs

“Valsts policija notikuma vietā šo vīrieti aizturēja, un šobrīd persona ir ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. (…) Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta par huligānismu, proti, par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu (…) Par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.”

Jāsaka, ka pants, pēc kura likumsargi uzsākuši kriminālprocesu, lietas izmeklēšanas gaitā var tikt pārkvalificēts uz vieglāku vai smagāku. Tas atkarīgs no cietušā vīrieša veselības stāvokļa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm