“Paņēma nazi, iedūra kaklā un krūšukurvī!” Kautiņš kāpņu telpā beidzas ar slepkavību

Otrdien, 5. jūnijā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirknī saņemts izsaukums uz kādu daudzdzīvokļu māju Latgales priekšpilsētā, kur savstarpēja konflikta rezultātā gāja bojā vīrietis.

2018. gada 7. jūnijā 12:46

Kā informē Valsts policija, likumsargi turpat notikuma vietā aizturēja iespējamo vainīgo personu, kuram tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izsaukums uz notikuma vietu saņemts ap plkst.20. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka viens no vīriešiem bija ieradies ciemos pie paziņām – kādas sievietes un vīrieša. Visi trīs atpūtas laikā lietojuši alkoholiskos dzērienus. Starp abiem vīriešiem izcēlies savstarpējs konflikts un viņi kāpņu telpā sākuši kauties. Strīda karstumā viens no viņiem paņēmis nazi un iedūris otram kakla un krūškurvja rajonā, kā rezultātā cietušajam iestājās nāve. Uz notikuma vietu tika izsaukts gan Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, gan Valsts policija.

Likumsargi par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja 1971. gadā dzimušo iespējamo vainīgo vīrieti, kurš iepriekš jau ir nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm