tv3.lv

Paņēma nazi un iedūra krūtīs! Sadzīves konfliktā Sarkandaugavā vīrietis uzbrūk dzīvesbiedrei

9. martā pēc plkst. 17.00 Valsts policija (VP) saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) par to, ka kādā dzīvoklī Sarkandaugavā, Rīgā, ir sadurta sieviete.

2018. gada 12. martā 17:41

Mediķi cietušo sievieti, kura tobrīd atradās kaimiņienes dzīvoklī, nogādāja ārstniecības iestādē. Notikuma vietā ieradās arī VP Speciālo uzdevumu bataljona un Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policistu rīcībā esošā informācija liecina, ka noziegums izdarīts vienā no blakus dzīvokļiem, kur cietusī dzīvo kopā ar savu draugu. Starp sievieti un viņas dzīvesbiedru alkohola lietošanas laikā norisinājies sadzīviska rakstura konflikts. Tā laikā vīrietis paņēmis nazi un iedūris viņai krūšu rajonā. Cietusī izbēgusi no dzīvokļa un patvērumu radusi kaimiņienes dzīvoklī.

Jāpiebilst, ka cietušās sievietes 1979. gadā dzimušais dzīvesbiedrs tikai pēc policistu atkārtota aicinājuma atvēra dzīvokļa durvis. Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu minētais vīrietis tika aizturēts.

Jāpiebilst, ka aizturēšanas brīdī viņš atradās trīs promiļu stiprā alkohola reibumā.

Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta pirmās daļas – par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētajam vīrietim tiesa ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Cietusī šobrīd atrodas ārstniecības iestādē. Viņas veselības stāvoklis ir kritisks.

Lai vardarbība ģimenē nebeigtos ar smagām sekām, aicinām cietušos un ikvienu, kurš kļūst par liecinieku vardarbībai, nekavējoties informēt policiju pa tālruni 110. Tāpat tiek atgādināts, ka pēc cietušās personas vēlmes policijai ir tiesības pieņemt lēmumu par varmākas nošķiršanu no ģimenes. To ir iespējams izdarīt uz cietušās personas rakstveida pieteikuma pamata.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm