tv3.lv

Paņemts viss, ko var iznest: Juglas pusē apzagta garāža

Garāžu kooperatīvs, kas atrodas Juglas pusē, Biatlona ielā, piedzīvojis jau vismaz trešo zādzību pēdējā laikā. Visas darbības notiek klusi un nemanāmi. Pēdējā zādzība notikusi pavisam nesen – tieši tajā garāžu pusē, kurai pretim nav dzīvojamo māju.

Anda, kas pārredz vienu garāžu rindu no saviem logiem, uzskata, ka tā ir drošībā, jo zagļi ir bailīgi. Bet garāžas, kas atrodas dziļāk, nepaliek tuvējo kaimiņu redzeslokā.

Sieviete jau vairāk nekā 50 gadu dzīvo blakus garāžām. Pa visiem laikiem atminas tikai vienu lielu zādzību, kur no garāžām nozagta automašīna. Pēdējo zādzību gan nemanīja, jo apzagtā mantu glabātava atrodas tālāk. Tajā saimnieko Nikolajs, kurš stāsta, ka zādzība notikusi pa nakti no 8. uz 9. aprīli. Nozagti elektroinstrumenti, benzīns un vēl dažādi instrumenti.

Materiālā vērtība nozagtajiem instrumentiem ir nepilni 300 eiro, bet ne par naudu saimnieks pārdzīvo. Daudzi instrumenti kalpojuši vairāk nekā 20 gadu un bijuši jau kā relikvija. Pēdējā reizē Nikolajs uz garāžas lieveņa gatavojis kapu apmalīti tēva atdusas vietai, kad, iespējams, kāds ievērojis, ka viņš strādā ar instrumentiem un tos noskatījis.

Nākotnē gan iecerēts, ka drošība būs lielāka, jo kopā ar kooperatīva valdi tiks domāts, kā pasargāt visas garāžas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm