tv3.lv

Par Latgalē un Zemgalē pastrādātām zādzībām aizturēts vīrietis

Pagājušajā nedēļā Jēkabpilī kāds vīrietis aizturēts par Latgalē un Zemgalē pastrādātām zādzībām, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

2021. gada 9. jūnijā 16:52

Viņa skaidroja, ka 14. maijā Ludzas iecirknī sākts kriminālprocess par to, ka Ludzas novada Ņukšu pagastā nezināmas personas, uzlaužot ieejas durvis, no kādas privātmājas nozaga portatīvo datoru, somu ar dokumentiem un naudu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, 2. jūnijā Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas amatpersonas sadarbībā ar Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas policistiem par zādzību no mājokļa Ludzas novadā, kā arī par cita mantiska rakstura zādzībām Jēkabpils teritorijā Jēkabpilī aizturēja 1989. gadā dzimušu vīrieti. Viņa dzīvesvietā Krustpils novada Variešu pagastā kratīšanas laikā tika atrasta daļa no nozagtajām mantām, kā arī 18 dažāda kalibra šaujamieroču patronas un 37 patronām līdzīgi priekšmeti.

Vīrietim par izdarītajām noziedzīgajām darbībām draud kriminālatbildība saskaņā ar Krimināllikuma 175. panta 3. daļu un 233. panta 2. daļu. Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa zādzību soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Savukārt par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas personai draud brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm