tv3.lv

Par laupīšanu Jelgavā diviem vīriešiem piemērots apcietinājums

Pērn 18. decembrī divi vīrieši noziedzīga nodarījuma realizēšanas nolūkā iegāja kādā no dzīvokļiem Jelgavā, uzbruka dzīvokļa saimniecei un nodarīja viņai miesas bojājumus, informē policijā.

2021. gada 6. janvārī 17:18

2020. gada 18. decembra vēlā vakarā kādā no Jelgavas pilsētas dzīvokļiem neaicināti iegāja dzīvokļa saimniecei nepazīstami vīrieši, kuri pieprasīja naudu un zeltlietas, pārmeklēja mājokli, kā arī lietoja fizisku spēku pret 1952. gadā dzimušo sievieti. Dzīvokļa saimnieces kliedzienus sadzirdēja kaimiņi, kuri nekavējoties izsauca policiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikuma vietā vispirms ieradās Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, kuri konstatēja, ka pret vienu personu ir vērsta vardarbība, telpā izjaukta kārtība un promnešanai sagatavots televizors. Pēc neilga laika notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa amatpersonas, un abas noziedzīgajā nodarījumā iesaistītās personas tika aizturētas. Cietušo dzīvokļa saimnieci nogādāja ārstniecības iestādē, kur viņai tika konstatētas galvas traumas.

Sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas darbiniekiem abi vīrieši tika aizturēti.

Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētie 1988. un 1989. gadā dzimušie vīrieši agrāk ir bijuši vairākas reizes tiesāti. Kriminālprocesa ietvaros viņiem ir piemērots bargākais drošības līdzeklis – apcietinājums.

Valsts policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri, izdzirdot kliedzienus, nebija vienaldzīgi un sazinājās ar likumsargiem. Tāpat ikvienu aicinām sazināties ar policiju gadījumos, ja esat liecinieki vai ir aizdomas, ka notiek noziedzīgs nodarījums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm