tv3.lv

Par narkotisko vielu realizāciju Jēkabpilī aiztur divus jauniešus

Par narkotisko vielu realizāciju Jēkabpilī aizturēti divi jaunieši, informēja Valsts policijā (VP).

2021. gada 17. februārī 16:36

Policijai turpinot aktīvu darbu nelegālo narkotisko un psihotropo vielu apkarošanas jomā, trešdien, 3. februārī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbiniekiem Jēkabpilī aizturēja divus jauniešus – 2000. un 2001.gadā dzimušos Gulbenes novada iedzīvotājus, kuri pie sevis glabāja 14 MDMA tabletes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Abi jaunieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar narkotisko vielu nelegālo apriti.

Kriminālprocesa ietvaros 5. februārī vienam no viņiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet otram – drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

VP atgādina, ka par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar narkotisko vielu realizāciju draud kriminālatbildība par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm