Par nelegālo cigarešu apriti Rīgā aizturēts Lietuvas valstspiederīgais

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas, veicot neatliekamās izmeklēšanas darbības saistībā ar nelikumīgu tabakas izstrādājumu apriti Rīgas teritorijā, atradušas un izņēmušas 101 340 cigarešu. Par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturēta viena persona. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

17. novembrī 16:09

Šogad Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3. biroja 1. nodaļas amatpersonas kriminālprocesā, kas kvalificēts pēc Krimināllikuma 221. panta trešās daļas, proti, par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu un pārvietošanu lielā apmērā, aizturēja vienu personu – 1962. gadā dzimušu Lietuvas Republikas pilsoni, kurš Rīgas pilsētas teritorijā realizācijas nolūkā ar automašīnu pārvadāja cigaretes bez Latvijas Republikas nodokļu akcīzes markām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Likumsargi veica sankcionētas kratīšanas personas automašīnā un dzīvesvietā, kur atrada un izņēma 5 067 paciņas dažādu marku cigaretes ar Baltkrievijas Republikas nodokļu akcīzes markām un bez nodokļu akcīzes markām. Kopumā kriminālprocesā policisti izņēma 101 340 dažādu marku cigarešu vienības. Šīs cigaretes bija paredzēts realizēt Rīgā, un to vērtība “melnajā” tirgū ir aptuveni 8 500 – 13 500 eiro.

Šobrīd kriminālprocesā tiek veiktas procesuālās darbības, lai noskaidrotu visus lietas apstākļus.

Valsts policija aicina iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija par personām un faktiem saistībā ar nelikumīgu tabakas izstrādājumu un alkohola apriti, par to informēt Valsts policiju, rakstot uz e-pastu [email protected] Anonimitāte tiek garantēta.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm