tv3.lv

Par sērijveida laupīšanām Rīgā aiztur vīrieti; visu sazagto viņš esot nospēlējis spēļu zālēs

Valsts policija aizturējusi kādu vīrieti par sērijveida laupīšanām Rīgā, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Ance Rozīte.

2021. gada 15. septembrī 15:55

Šā gada 5.septembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2. biroja 1. nodaļas amatpersonas par sērijveida laupīšanu izdarīšanu aizturēja 1999.gadā dzimušu vīrieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izmeklēšanas gaitā tika gūtas apstiprinošas ziņas par attiecīgā vīrieša iespējamo saistību ar četrām laupīšanām un vienu laupīšanas mēģinājumu, visos gadījumos piedraudot ar šaujamierocim līdzīgu priekšmetu. Laupīšanas tika izdarītas Rīgā pēdējā mēneša laikā, no kurām pēdējās trīs – septembra sakumā.

Policija noskaidroja, ka aizturētais jau iepriekš bija iegādājies šaujamierocim līdzīgu priekšmetu un mērķtiecīgi plānojis noziegumu. Aizturētais apstākļu skaidrošanas procesā paskaidrojis, ka veikalos nolaupītās naudas summas bijušas salīdzinoši mazas un viņš atzinis, ka visu nolaupīto naudu esot nospēlējis spēļu zālēs.

1999.gadā dzimušais vīrietis jau agrāk sodīts par sevišķi smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, un tikai šā gada jūnija sākumā tika atbrīvots no ieslodzījuma vietas.

Pret vīrieti ir uzsākti vairāki kriminālprocesi par laupīšanām, kas klasificējami kā smagi noziedzīgi nodarījumi, kā arī kriminālprocess par laupīšanas mēģinājumu.

Šā gada 7.septembrī tiesa aizturētajam piemēroja drošības līdzekli- apcietinājumu.

Valsts policija atgādina, ka nevienu personu neuzskata par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm