tv3.lv

Par Valsts policijas dienesta transporta nodedzināšanu aiztur vīrieti

Valsts policija (VP) ir noskaidrojusi aizdomās turamo par pērn decembrī veiktās operatīvā transportlīdzekļa ļaunprātīgās dedzināšanas organizēšanu un vīrieti aizturējusi, informē VP.

2021. gada 18. februārī 14:22

11. decembrī plkst. 02.30 policija saņēma izsaukumu uz Daugavpili, kur dega vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā, noskaidrots, ka deg Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas rīcībā esošais dienesta transportlīdzeklis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saistībā ar notikušo tika uzsākts Kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citādā vispārbīstamā veidā vai ja tā izdarīta lielā apmērā, vai ja tās rezultātā vainīgā neuzmanības dēļ iestājusies cilvēka nāve vai izraisītas citas smagas sekas, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šā gada janvārī tika aizturēts iespējamais nozieguma izpildītājs – 1982. gadā dzimis vīrietis, kurš savu vainu izdarītajā pilnībā atzīst un jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem likumpārkāpumiem, tostarp par narkotisko vielu nelegālu apriti.

Turpinot izmeklēšanu, trešdien, 17. februārī, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas Daugavpilī aizturēja iespējamo nozieguma pasūtītāju – 1986. gadā dzimušu vīrieti, kurš iepriekš bija nonācis policijas redze lokā saistībā ar narkotisko vielu nelegālu apriti.

Veicot personas kratīšanu, pie personas tika izņemtas narkotiskās vielas nelielā apmērā – zaļganbrūna augu izcelsmes viela, kas visdrīzāk ir marihuāna. Lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu –  nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. 2020.gada nogalē vīrietis tika aizturēts par narkotisko vielu realizāciju lielā apjomā.

Piektdien, 19. februārī, Daugavpils tiesa lems par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizdomās turamajai personai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm