Pāris mēnešos – aptuveni 100 noziegumi! Policistiem Rīgā izdevies notvert sērijveida zagli

Septembrī Imantā, Zolitūdē, Šampeterī, Zasulaukā un citos Pārdaugavas mikrorajonos sācis uzdarboties kāds pārdrošs garnadzis. Par viņa upuriem kļuvuši spēkratu īpašnieki, kuri savos automobiļos bija atstājuši darba instrumentus.

2019. gada 22. novembrī 22:00

Policija atklāj, ka nereti vienā dienā no dažādām pilsētas vietām saņemti pat vairāki iesniegumi no apzagto auto īpašniekiem. Tomēr informācijas par to, kurš varētu būt paveicis šos noziegumus, bijis gaužām maz.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Visos notikumos saskatīta zādzību sērija, jo paņēmiens bija viens. Arī nozagtie priekšmeti visos gadījumos pārsvarā bija celtniecības instrumenti,” atklāj Valsts policijas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas priekšniece Inga Zonberga.

Likumsargi uzsākuši izmeklēšanu un apkaimē, kurā uzdarbojies noziedznieks pat patrulējuši civilā apģērbā ģērbti kriminālpolicisti, taču noziedzniekam izdevies izvairīties no sastapšanās ar tiem. Turklāt iecirknī vērsušies arvien jauni un jauni cietušie. Kopumā trīs mēnešu laikā saņemtas ziņas par aptuveni 100 noziegumiem.

Iespējamo vainīgo policijai izdevās aizturēt novembrī.

Šobrīd vīrietis atzinies 47 nozieguma epizodēs. Vīrietim kā drošības līdzeklis līdz tiesai piemērots apcietinājums. Visticamāk, ņemot vērā noziegumu skaitu un vīrieša kriminālo pagātni, tuvākajā laikā viņu brīvībā neredzēt.

Diemžēl šajā gadījumā tikai daļa no cietušajiem atgūs zudušo mantu, jo noziedznieks visos gadījumos uzreiz pēc zādzības atbrīvojies no sava guvuma, to nododot lombardā, vai pārdodot pirmajam pretimnācējam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm