tv3.lv

Pēc dziļi durtas brūces kaklā veikala pārdēvēja spēj pārlēkt pāri letei un aizmukt no varmākas

Kāds Auru ciemata iedzīvotājs, kas jau iepriekš izcietis sodu cietumā par smagiem noziegumiem, pirms vairākām dienām pierādīja, ka savus paradumus mainīt negrasās. Bruņojies ar auksto ieroci viņš uzbruka veikala pārdevējai tikai tāpēc, lai varētu nozagt vienu šņabja pudeli.

Pavisam parastā trešdienā kāda 30 gadus veca sieviete devās uz darbu Auru ciematā, kur vietējā pārtikas veikalā strādāja par pārdevēju. Neviens nenojauta, ka pāris stundas vēlāk jauko, smaidīgo meiteni kāds mēģinās nogalināt. Ap plkst.19 vakarā, Skolas ielā ieradās vietējais iedzīvotājs, kas jau iepriekš bija sodīts par smagu noziegumu.

40 gadus vecais vīrietis, rokā turot nazi, iegāja pa veikala durvīm. Sagaidījis, kad telpu pamet visi pircēji, viņš devās uz kasi un jauno pārdevēju centās vilināt tuvāk alkohola pudelēm.

Varmāka izlikās, ka viņu interesē sveramo cepumu piedāvājums, kas atrodas tieši blakus stiprā alkohola pudeļu plauktiem. Pārdevējai pat prātā neienāca, ka saruna par saldumiem ir tikai māņkustība. Veikala īpašnieks Mihails parasti visu dienu uzkavējas palīgtelpās, taču šoreiz, izņēmuma kārtā, viņam ātrāk bija jādodas prom. Par to viņš tagad jūtas šausmīgi: “Es jau kādos plkst.16 aizbraucu. Labāk, lai viņš man iedur nevis pārdevējai. Šitie jau tikai tā pret sievietēm un bērniem, vīriešiem viņi neko nedara.”

Aizvilinājis sievieti līdz šņabja pudelēm, varmāka izvilka nazi un centās pārdevēju nogalināt. Pat pēc dziļa dūriena kaklā, sieviete adrenalīna iespaidā pārlēca pāri letei un bija spējīga aizbēgt līdz mājām pie ģimenes, kas izsauca operatīvos dienestus.

Laupītājs no plaukta paņēma tikai vienu šņabja pudeli, turklāt, ne to dārgāko. Kad policija viņu aizturēja pusstundu pēc slepkavības mēģinājuma, viņa izelpā uzrādījās četru promiļu stiprs reibums.

Visticamāk, nolaupītā pudele ar etiķeti “Slāvu tradīcijas” tika izdzerta, kamēr vīrietim pakaļ brauca policijas ekipāžas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr, mediķu brigāde izglāba pārdevējas dzīvību. Ievainojumi bija smagi, bet par laimi ārstu prasmes novērsa vissmagākās sekas.

Tagad meitenei priekšā grūts atkopšanās periods. Vietējie iedzīvotāji ir sašutuši un nikni par notikušo.

“Feins meitēns. Viņš vairāk cietumā dzīvoja nekā ārpus. Es labprāt viņu redzu ejam nekā nākam,” stāsta vietējie.

Policijā par notikušo sākts Kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta un 15. panta par slepkavības mēģinājumu un Zemgales rajona tiesa vīrietim piemēroja apcietinājumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm