tv3.lv

Pierīgas huligānu atstrādātā “shēma” – inscenēt kautiņu, lai apzagtu veikalus

Kāda Baložu apkārtnē sastopama kompānija izdomājusi savu “shēmu” – uzmanības novēršanai vismaz divos veikalos inscenējusi kautiņu, lai pa to laiku nozagtu alkoholu.

2018. gada 19. martā 21:02

Gaišā dienas laikā vienā no Valdlauču veikaliņiem vairāku jauniešu starpā izcēlies kautiņš, tādēļ veikalnieki lūguši policistu palīdzību. Policisti apkaimē drīz vien pamanījuši kompāniju, kas atbilst šim aprakstam. Uzsākot pārrunas, viņiem pievienojies arī veikalnieks, kurš norādīja, ka, iespējams, tieši šie jaunieši pirms kāda laika nozaguši alkohola pudeles.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jā, gadās, ka jokojamies, esam huligāni, bet vienmēr mēs atrisinām tos jautājumus. Es vienmēr naudu atdodu. Kā tagad izskrējām, atdevām šņabi atpakaļ, iedevām vēl naudu,” vaļsirdīgi policistiem stāstīja viens no aizturētajiem jauniešiem.

Atgriežoties tirdzniecības vietā, bravūrīgā kompānija turpinājusi savus centienus, aizrunāt klātesošo ausis ar visdažādākajam muļķībām, taču kameras acs bija fiksējusi patiesos notikumus. Kā izrādās, kamēr divi no atnācējiem veikalā inscenējuši kautiņu un tādā veidā veiksmīgi novērsuši apsarga uzmanību, pārējie “aptīrījuši” alkohola plauktus. Pēc neilga brīža saņemta informācija arī no blakus esoša veikala, ka arī pie viņiem noticis kautiņš, pēc kura “pazudušas” alkohola pudeles.

Neilgi pēc šiem atklājumiem kompānija nogādāta vietējā Valsts policijas iecirknī, kur par zādzību uzsākta lieta. Tāpat kompānija paviesojusies ekspertīžu centrā, lai noskaidrotu, vai viņi šajā dienā apreibinājušies vien ar alkoholu. Ņemot vērā visai raibo jauniešu pagātni, divi no aizturētajiem arestēti un tuvāko laiku pavadīs aiz restēm. Savukārt Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks aicina visus apkārtnes tirgotājus būt uzmanīgus un, tā teikt, turēt acis vaļā.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm