Pierīgas vērienīgās narkotiku “laboratorijas” darboņiem draud 15 gadu cietumsods

Ieguldīja kaudzi naudas, bet cerēja vēl pamatīgāk nopelnīt – Rīgas apkārtnē aizturēti amfetamīna ražotāji, kuri gribēja savu biznesu attīstīt tiešām iespaidīgos apjomos. Jaunie “ķīmiķi” jau bija paspējuši saražot 45 kilogramus preces, līdz kāds viņus nodeva policijai, bet manta tā arī palika nerealizēta.

2017. gada 28. decembrī 20:41

Valsts iznīcina vietējo ražotāju – šoreiz šis tautā tik populārais teiciens piepildījies tiešā nozīmē, un, kā par brīnumu, ražotnes likvidācijai nav pretinieku, jo tajā gatavotas narkotikas. Proti, pirms pāris mēnešiem policijas rīcībā nonākusi informācija, ka Latvijā varētu būt izveidota pagrīdes narkotiku laboratorija, un decembra sākumā to izdevies uziet Ropažu novadā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izmeklēšanas ietvaros veiktas desmit kratīšanas un aizturēti trīs aizdomās turamie. Visas aizturētās personas jau bija nonākušas policijas redzeslokā, viena no tām bija tiesāta. Galvenā pagrīdes biznesa bāzes vieta bijusi kādas privātmājas pagrabā. Bet pašā mājā neviens no pieķertajiem narkobiznesmeņiem nav dzīvojis.

Visticamāk, tālāk saražoto “vielu” jaunie ķīmiķi centušies sūtīt kaimiņvalstīm un tirgu plānots paplašināt Skandināvijas virzienā, kur arī cenas ir daudz augstākas.

Aizturētajiem vīriešiem tagad draud no pieciem līdz 15 gadiem cietumā. Jāpiebilst, ka pēdējā amfetamīna “laboratorija” Latvijā tika atklāta 2015. gadā, taču tā nebija tik profesionāli aprīkota, turklāt tur netika ražoti tik lieli apjomi narkotisko vielu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm