Policija aiztur vīrieti, kurš Iecavā ar āmuru sadauzījis vairākus auto

Dienas laikā pēc noziedzīgā nodarījuma Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa amatpersonas noskaidrojušas un aizturējušas vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par Iecavā, Tirgus ielā vairākām sabojātām automašīnām ar virtuves āmuru – cirvi.

20. maijā 14:24

Saņemot informāciju par notikušo, nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess un, izvēršot operatīvo darbību kopumu, ātri noskaidrota iespējamā vainīgā persona – 1989. gadā dzimis vīrietis, kurš nākamajā dienā aizturēts. Vīrietim šodien piemērots drošības līdzeklis apcietinājums un izmeklēšana kriminālprocesā turpinās. Vienlaikus Valsts policija aicina atsaukties cilvēkus, pret kuriem šajā pašā laikā, iespējams, ir veikti līdzīgi nodarījumi, zvanot pa tālruni 63902123 vai 110.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

18. maijā, ap plkst. 12.00 dienā Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirknī tika saņemta informācija no vienas no cietušajām personām par tīšu vairāku transportlīdzekļu bojāšanu Bauskas novadā, Iecavā, Tirgus ielā. Valsts policijas amatpersonas nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur konstatēja bojājumus pieciem transportlīdzekļiem, no kuriem divas bija “BMW”, viena “Ford”, “Nissan” un “Volvo” markas automašīnas. Notikuma vietā pie vienas no bojātajām automašīnām atrasts un izņemts iespējamais nozieguma rīks – virtuves āmurs – cirvis.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu un nekavējoties izvērsa operatīvās darbības pasākumus uzsākti operatīvie darbi vainīgās personas meklēšanā, tostarp iegūstot nozieguma vietas videokameru ierakstus no Bauskas novada pašvaldības.

Veicot izmeklēšanu, Valsts policijas amatpersonas noskaidroja iespējamo vainīgo personu un  jau nākamās dienas pusdienlaikā ap plkst. 12.30, 1989. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts savā dzīves vietā. Kriminālprocesā vīrietim arī jau piemērots aizdomās turētā statuss un šodien, 20. maijā, arī piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm