tv3.lv

Policija atguvusi lielāko daļu no filmu studijai nozagtajām mantām

Jau ziņots, ka pagājušonedēļ Rīgas centrā tika apzagta filmu studija. Veicot mērķtiecīgus izmeklēšanas pasākumus, Valsts policija ir noskaidrojusi aizdomās turētos un viņus aizturējusi. Kopumā piecu kratīšanu laikā ir atsavināta lielākā daļa no nozagtajām mantām, tostarp tehnika un dažādi filmu uzņemšanai paredzēti atribūti. Aizdomās turētajiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

2018. gada 26. martā 17:08

19. martā rītā Valsts policija saņēma informāciju, ka ir apzagta filmu studija Rīgā, Krišjāņa Barona ielā. Skaidrojot notikušā apstākļus un iegūstot videonovērošanas kameru ierakstus, tika konstatēts, ka zādzība izdarīta neilgi pēc pulksten sešiem no rīta, un tajā iesaistīti divi vīrieši. Ļaundari bija iznesuši tehniku un plašu klāstu atribūtu, kas paredzēti filmu uzņemšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tās pašas dienas vakarā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas likumsargi aizturēja pirmo aizdomās turēto, kurš dzimis 1987. gadā.

Turpinot izmeklēt šo noziegumu, 22. martā policisti Rīgā aizturēja arī otru aizdomās turēto – 1983. gadā dzimušu vīrieti. Jāpiebilst, ka abi vīrieši jau iepriekš vairākas reizes sodīti par zādzībām, jaunākais no viņiem – tieši par zādzībām ar iekļūšanu.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrieši iekļuvuši uzņēmuma telpās, ar lauzni izlaužot ārdurvis.

Kopumā piecu kratīšanu laikā atsavināta lielākā daļa no nozagtajām mantām – astoņi cietie diski, peldēšanas maska, zemūdens datora kontrole, veikborda aprīkojums, soma, elpošanas regulatora komplekts, hidrokostīms, giroskūteris, videokamera ar objektīvu, zemūdens brilles un spiediena mērītājs.

Likumsargi turpina strādāt, lai atgūtu arī pārējās nozagtās mantas – datoru, klaviatūru, monitoru un zibatmiņu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Abiem aizdomās turētajiem vīriešiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri sniedza informāciju par aizdomās turētajām personām, tādējādi palīdzot izmeklēšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm