tv3.lv

Policija atklāj detaļas par laupīšanu starp lielveikaliem “IKEA” un “Sāga”; aicina dalīties ar videoreģistratoru ierakstiem

Trešdienas vakarā Stopiņu pusē, teritorijā starp lielveikaliem “IKEA” un “Sāga”, vairāki vīrieši maskās pastrādājuši vērienīgu laupīšanu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

2021. gada 8. aprīlī 12:19

Ap pulksten 16.25 policijā saņemta informācija, ka teritorijā starp lielveikaliem “IKEA” un “Sāga” notikusi laupīšana, kurā nolaupītas ievērojamas materiālās vērtības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Valsts policija lūdz atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un kuri trešdien laika posmā no plkst,16.20 līdz plkst.17.30 atradās veikals “IKEA” teritorijā un Juglas ielā virzienā līdz Brīvības gatvei.

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka laupīšanu veikuši trīs vīrieši, kuri bija ģērbušies melnās drēbes un melnās maskās. Kopumā nolaupītas ievērojamas materiālās vērtības, tostarp liela naudas summa, kuras apmērs vēl tiek precizēts. Uzbrukumā bojāta arī automašīna, kurai izsisti priekšējie stikli.

Informāciju par to, ka uzbrukumā, iespējams, izmantoti šaujamieroči, policija kategoriski noraida. Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka uzbrucēji pārvietojušies ar “Audi A4” vai “Audi A6” markas automašīnu tumši zilā vai melnā krāsā.

Saņemot informāciju par noziedzīgo nodarījumu, uzreiz tika uzsākta izmeklēšana un veiktas pirmatnējās izmeklēšanas darbības, informē policija. Tostarp Valsts policija visā Latvijā pastiprināja autotransporta kontroli, iesaistot plašus spēkus arī no patruļpolicijas un ceļu policijas struktūrvienībām.

Par notikušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldē ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta trešās daļas – par laupīšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd iespējamie vainīgie vēl nav aizturēti, bet likumsargu rīcībā ir iegūta izmeklēšanai nozīmīga informācija.

Izmeklējot notikušo noziedzīgo nodarījumu, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde lūdz pārskatīt un atsaukties tos autovadītājus, kuru rīcībā ir videoieraksti no automašīnu video reģistratoriem no šī gada 7. aprīļa plkst.16.20 līdz plkst.17.30 un kuri norādītajā laikā posmā atradās teritorijā: lielveikals “IKEA” – Juglas iela virzienā līdz Brīvības gatvei.

Ikvienu, kura rīcībā varētu būt izmeklēšanā noderīga informācija, policija lūdz sazināties ar pa e-pastu “[email protected]”. Uz šo e-pastu var nosūtīt arī informāciju par videofaila atrašanās vietu. Anonimitāte tiek garantēta.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un tās interesēs plašākus komentārus Valsts policija nesniedz.

“IKEA” pārstāvji aģentūrai LETA uzsvēra, ka nevar sniegt komentāru, jo uzņēmums nav iesaistīts notikušajā negadījumā – tas esot norisinājies tirdzniecības centra “Sāga” stāvlaukumā.

Tirdzniecības centra “Sāga” pārstāvji komentāru aģentūrai LETA pagaidām nav snieguši.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm