tv3.lv

Policija atklājusi nežēlīgu bruņotu laupīšanu un zādzību sēriju Jelgavas apkārtnē

Valsts policija (VP) Rietumzemgales prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai nodevusi kriminālprocesu par nežēlīgām bruņotām laupīšanām un zādzībām Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novadā, informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

2021. gada 16. martā 15:11

Atklāts, ka laika posmā no 2018.gada līdz 2020.gada janvārim Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novados tika veikti astoņi noziedzīgi nodarījumi – zādzības un bruņotas laupīšanas. Tās kriminālprocesā tika kvalificētas kā laupīšanas, kas izdarītas lielā apmērā, ja tās izdarītas personu grupā. Tāpat kriminālprocesā figurē zādzības, kas saistītas ar iekļūšanu, un mantas tīšā bojāšana. Kalniņa uzsvēra, ka laupīšanas tika veiktas vardarbīgi un nežēlīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kriminālprocesa gaitā 1967. un 1982.gadā dzimušām personām tika piemērots aizdomās turētās personas statuss un bargākais drošības līdzeklis – apcietinājums. Abas personas jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā saistībā ar tādiem noziedzīgiem nodarījumiem kā slepkavība, laupīšana un narkotisko vielu aprite.

Kalniņa skaidroja, ka apjomīgā un sarežģītā izmeklēšana tika veikta sadarbībā ar VP Rīgas reģiona pārvaldi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm