tv3.lv

Policija par slepkavības mēģinājumu meklē attēlos redzamos vīriešus

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes lietvedībā atrodas kriminālprocess par divu personu slepkavības mēģinājumu, ja tā izdarīta vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā, pielietojot šaujamieroci, informēja policijā.

19. septembrī 16:22

Valsts policija aizdomās par sevišķi smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu meklē attēlos redzamos vīriešus – 1984. gadā dzimušo Alanu Ahmetovu un 1988. gadā dzimušo Sergeju Špikovu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atpazīstot kādu no attēlos redzamajiem vīriešiem un ja ir zināma viņu atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija, kas var noderēt izmeklēšanā, Valsts policija aicina nekavējoties zvanīt pa tālruņa numuriem 26811122 vai 110.

Anonimitāte garantēta.

Ahmetovam savulaik piederējis 2019.gadā likvidētais transportlīdzekļu tirgošanas uzņēmums “Auto cenu paradīze”, liecina informācija “Lursoft.lv”. Špikovam līdz 2022. gada vasarai daļēji piederēja uzņēmums “VS Street Food”, kuram kā darbības joma norādīta informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumu nozare. Ar kompāniju bijusi saistīta kafejnīca Rīgā, Dzirnavu ielā. Špikovs laikā no 2020.gada septembra līdz šā gada vasarai bija uzņēmuma īpašnieks. Tad uzņēmums likvidēts.

Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Špikovs bija viens no apsūdzētais krimināllietā par izspiešanu organizētā grupā. Lietā kopumā bija apsūdzēti astoņi vīrieši un daži no viņiem darbojās parādu piedziņas kompānijā “Arvik”. Apsūdzētie noslēdza vienošanos ar lietas prokurori un 2018.gadā Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa piespriedusi cietumsodus un nosacītu brīvības atņemšanu. Piespriestais brīvības atņemšanas laiks sakritis ar to laiku, kas jau pavadīts aizturēšanā un apcietinājumā.

Valsts policija brīdina – vīrieši var būt bīstami, tāpēc aicina nemēģināt viņus aizturēt pašiem, bet gan nekavējoties zvanīt policijai!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm