tv3.lv

Policija Rīgā uziet zagtu velosipēdu novietni

Septembrī Valsts policijas Ziemeļu iecirknī iegriezušies vairāki desmiti velosipēdu īpašnieku, kuri negribot bija šķīrušies no saviem braucamrīkiem. Zādzības pārsvarā bija notikušas pie tirdzniecības centriem, kā arī nakts laikā bija aptīrītas vairāku klusā centra namu kāpņu telpas.

2018. gada 4. oktobrī 20:48

Saprotot, ka sācies īsts zādzību vilnis, kriminālpolicisti apvienojuši spēkus ar kolēģiem no Rīgas reģiona pārvaldes, un drīz vien atrasts pirmais pavediens.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izmeklēšanas laikā kriminālpolicisti guvuši apstiprinājumu savām aizdomām, ka 34 un 44 gadus veci garnadži kādreiz iesākto rūpalu nav metuši pie malas, tādēļ drīz vien sekojušas aizturēšanas. Sākumā roku dzelžos saslēgts viens no garnadžiem, bet dienu vēlāk notverts arī otrs. Aizturēšanas laikā pie viena no aizdomās turētajiem atrasts arī kāds nesen nozagts divritenis.

Tomēr šis ķēriens bijusi tikai puse veikuma. Pateicoties abu aizturēto norādēm, kriminālpolicisti trešdien, 3. oktobrī, iegriezušies vietā, kur abi vairākkārt realizējuši zagto mantu. Tur atrasti velosipēdi vairāku tūkstošu eiro vērtībā, par kuru izcelsmi nebija skaidru ziņu, kā arī dažādas velosipēdu daļas.

Dienu vēlāk izdevies noskaidrot jau piecu atrasto braucamrīku likumīgos īpašniekus.

Šobrīd likuma sargi turpina izmeklēšanu un aicina atsaukties ikvienu, kurš atpazinis nozagto velosipēdu vai kuram ir zināma kāda cita izmeklēšanā noderīga informācija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm